BREYER KONĚ NA PRODEJ ! ZDE !

Září 2010

Pozastavuju blog...

30. září 2010 v 18:13 | Wella |  Novinky
Je mi to velice líto,ale důvodu nedostatku času budu muset pozastavit blog na dobu neurčitou.Prostě nestíhám.Od příštího týdne mi začnou dva kroužky,jeden z badmintonu(ÚT)a druhý koně(PÁ)a já na blog nemám čas.Další dny máme ty nejhorší hodiny,takže opravdu není čas.Prostě pozastavuju blog...Brzy se vrátím,jen co mi příjde nálada a čas.Počítám tak ke konci října.

CM AQH Loco Roco Hi

28. září 2010 v 16:30 | Wella |  Moji přemalovaní koníci
Dalším CM SM se stal valášek AQH Loco Roco Hi.Barvička nejspíše bude(podle mě)plavák
.Má tmavé černé nohy,načernavělý čumáček,hříva a ohon také černá a bílá hvězdička na hlavě.Koník je podle mě rozhodně hezčí než ten předešlý mustang.Postříkán matným lakem.

Koník byl samozřejmě přidán na mé rajče do alba
CM horses.

© Wella
© Wella
© Wella

© Wella

P.S.:Už je mi lépe,včera jsem už byla ve škole,takže očekávejte sem tam nějaké články :)Nemocná...

22. září 2010 v 11:35 | Wella
Toto je pouze informační článek,jsem nemocná,nesmím moc vysedávat u PC,tak se moc omlouvám,ale nečekejte tady články,vážně to nejde.A taky je ta škola no...Sem tam jsem na facebooku,tak když něco budete potřebovat,napište tam.

Tak zatím

CM mustang San Diego

17. září 2010 v 17:41 | Wella |  Moji přemalovaní koníci
Tak,a konečně jsem dneska dodělala v celku hnusného CM SM mustanga San Diega.A proč lastně hnusného?Připadá mi divný.Má divné oči,ale ještě je(snad)vylepším.Poté se mi nelíbí ten narůžovělý nos,dost jsem ho pohnojila.Koník je MATNÝ.

Koník byl samozřejmě přidán na mé rajče do alba
CM horses.

© Wella
© Wella
© Wella
© Wella
Také v albu CM horses byla přidána nová Volt,pokud chcete,můžete se na ní kouknout :)

Korálkový(red and white) Presentation Set na Davis Cupa

15. září 2010 v 18:15 | Wella |  Moje výroba
Slíbený korálkový setík,v barvě červené a bílé.Ohlávka a nákrčák společně mají 16 bambulek,jak červených,tak bílých.Chtěla jsem aspoň trošku to mít jako Lintith,ale to se mi asi nepodaří :D Ohlávka vypadá pěkně,ale ten nákrčák,blee..A omlouvám se,že je tak krátký,ale Davis má ty konce hřívy přes krk,tak to nešlo,jednou to bylo zase moc dlouhé a teď zase krátké.Na nic,fakt..

© Wella
© Wella

© Wella

© Wella

Omlouvám se za kvalitu fotek,špatné počasí.

Koník měsíce č.1 září VYHODNOCENÍ

15. září 2010 v 18:00 | Wella |  Koník měsíce
Tak a je tady vyhodnocení!!!Koníkem měsíce se stává......KONÍK Č.2 Sham & King of the Wind!GRATULACEE!!Výhra pro koníka je to,že tady bude celý měsíc září!GRATULACE!

Nenamalovaní stablíci přišli + Aktualitky 14.9.

14. září 2010 v 18:12 | Wella |  Novinky
Tak,stablíci přišli,přesně jsem je dneska očekávala.Jsou roztomilí,fajní,malincí :D Líbí se mi no,moc!Ještě jsem nikdy v ruce stablíka nedžela,tak je to pro mě novinka.Prozatím jsou ještě zabalení,budu je rozbalovat postupně,vždycky vytáhnu toho,kterého chci namalovat :-) Nejspíše začnu od zítřka,nebo tak.

Konečně se mi podařil sehnat MATNÝ LAK!Šla jsem na očkování,tak jsem se stavila do barev a laků a měli tam takový velký,ve spreji,za 88 kč,takže bezva cena,na tak veliký sprej :) Určitě s ním nalakuju Voltušku,konečně bude vypadat líp,než teď.První nanesení spreje ale přenechám radši taťkovi,abych věděla,jaké množství na to dát.

Dělám arabskou ohlávku,Na Davíska,no prozatím je docela pěkná a má hezké bambulky(třásničky).Ohlávka je skoro hotová,ještě nákrčák a dám sem určitě fotky!Ohlávka je červeno - bílá.

Už se učíme,ale opravdu hodně.Pořád dostáváme samé úkoly(I když ne tak těžké)a psali jsme už tři testy,z toho jeden na známky,ale stejně to měli všichni špatně,tak budem psát znovu :DTakže prozatím ještě žádná známka.

Není možné,škola už se mnou všude chodí,dneska jsem potkala dvě učitelky a uklízečku :D

photo

flickr.com

Koník měsíce č.1 září

13. září 2010 v 9:05 | Wella |  Koník měsíce
První koník měsíce,tentokrát září.Hlasujte!Všichni koníci jsou plemene arabský plnokrevník,na moldu Hucka,značky breyer.Nyní máte možnost hlasovat až do středy 18:00!

Koník č.1
Nutcracker Prince


Koník č.2
Sham & King of the Wind

http://www.identifyyourbreyer.com/images/01259.jpg

Koník č.3
Polaris

http://www.identifyyourbreyer.com/images/polarisg.jpg

Koník č.4
Huckleberry Bey

http://www.identifyyourbreyer.com/images/472.jpg

Ať vyhraje ten nejlepší!Hlasujte dole v anketě ↓↓

Anketa byla ukončena

Oficiální - KONÍK MĚSÍCE

13. září 2010 v 9:00 | Wella |  Koník měsíce
Ano,je to tak,rozhodla jsem se pro koníka MĚSÍCE,protože týdně mi brzy dojdou nápady.Proto koník měsíce.Teď někdy ještě dám koníka měsíce :)

Objednáno 8 nenamalovaných SM!

12. září 2010 v 18:05 | Wella |  Novinky
Jupí!Mamka říkala,že když se nepodařilo jet na ASko,tak mi dovolila si za SVÉ PENÍZE objednat nějaké zboží okolo 300Kč!Já jsem prvně nevěděla co,uvažovala jsem nad SM hříbátkama,ale k čemu by mi byli,když nemám pro ně matky.Pořád jsem nevěděla co,protože se nic nerovalo ceně okolo 300Kč.Pak jsem zajela na activity kits a objevila 8 nenamalovaných SM!Tak jsem se rozhodla,že si je koupím.Pár SMíků dám možná namalovat Lintith,pár si namaluju sama.Už se moc těším!

Breyer - 8pieces SM Painting Set
ZDROJ OBRÁZKU:breyerhorses.eu

Konec světa - 7.díl

12. září 2010 v 15:12 | Wella
Další díl seriálu KS(Konec světa),tentokrát už sedmý.Tento díl je normální,bez kapky strašidelnosti.Koukněte se,a uvidíte,co tento díl přináší :)


Fotogalerie - Ježek 11.9.2010

11. září 2010 v 15:39 | Wella |  Fotogalerie
Konečně se mi podařilo vyfotit jedno úžasné zvířátko - ježka.Byl hrozně fajný,vůbec se nebál,nechal se vyfotit,tak mám v celku hodně foteček.Pak jsem ho nechala jít,furt něco vymýšlel,asi hledal místečko na zabydlení se na zimu :)

Jo a taky bych vám sem chtěla dát básničku o ježkovi,kterou jsem vymyslela přibližně v 6-8 letech,našla jsem ji v jednom zápisníčku,kde mám další básně.

,,Ježečku,ježečku,kampak jdeš?"
,,Do své díry."

,,A pročpak si stočený do klubíčka?"
,,Abych píchnul lidi."

,,A proč chceš píchnout lidi?"
,,Aby nebyli zlobiví!"

Nad to,že jsem byla tak mladá,je ta básnička dost slušná,ne?;))

Pro zvětšení klikni na obrázekZase se nejede....Na AS 2010.....

11. září 2010 v 14:35 | Wella |  Novinky
Tak,opět nejedu na AS,mám pro to své důvody.Taťka nemůže,nýbrž děláme novou střechu,balkón a pokoje(Jeden pokoj bude možná můj,juhů!)a nemá čas.Mamka řídit neumí,i když má řidičák...Zkoušeli jsme se podívat na vlaky,jo,jedou,ale potom se nedá jak dostat do Ořešína je to tam složité...A stejně už to ani nejde objednat,AS tam už není....Jsem hodně zklamaná,že vás neuvidím,tak jsem se zase těšila a mám zase prd....Na FD už jedu 100%,pokud však budu moct já nebo táta.Vy si budete užívat a já sedět na prdeli u PC.. :((

Menší omezené obíhání a psaní článků

8. září 2010 v 18:31 | Wella |  Novinky
Ano,tak už to začalo...To dřití...Což znamená,že už budu obíhat a psát články pouze omezeně(Bez víkendů),protože už opravdu není čas.Jsem v 7.třídě,je už to tam dost těžké,zítra píšeme dva testy(z opakování,ne na známky)a už jsme měli úkol...Prostě,už to začíná...Budu tady chodit,ale opravdu úplně nejvíce a extrémně se tady budu snažit chodit o volnu,v pátky,v soboty a neděle.Sice to není tak časté,ale tak aspoň něco.Budu se snažit chodit opravdu co nejčastěji a taky podle nálady,záleží,co vymyslí učitelé a já.Takže,snad vám to nevadí,fakt se omlouvám,ale nejde to.Tak prosím,s tím aspoň trochu počítejte,že je opravdu škola a prosím nevymazávat z obl.str.Děkuji.

Wella

Koník týdne č.7 vyhodnocení

8. září 2010 v 18:23 | Wella |  Koník měsíce
A máme tady další vyhodnocní koníka týdne!Byl to náramně velký boj,pouze o vlásek vyhrál Theodore O´ Connor,s počtem 7 hlasů,o jeden jediný hlásek prohrála krásná a půvabná Kuchi.Teddíkovi gratulujeme!Koník týdne č.7

6. září 2010 v 10:00 | Wella |  Koník měsíce
A máme tady další anketu,který koník se stane koníkem týdne!Hlasujte!Všichni koníci jsou různí,živí breyer horses.Hlasujte do zítra 18:00,déle ne !

Koník č.1

http://farm4.static.flickr.com/3251/2735394463_5da3b3ef5d.jpg?v=0

Koník č.2


Koník č.3Koník č.4


Ať vyhraje ten nejlepší!Hlasujte dole v anketě ↓↓

Anketa byla ukončena

1.místo peter stone standart na cabhb v soutěži SCABHBPS

5. září 2010 v 13:14 | Wella |  Výhry
Tak toto jsem teda nečekala,Davískova první soutěž a už vyhrál 1.místo na cabhb v soutěži SCABHBPS (Summer cabhb picture show).Davísek šílí radostí,ani se mu nedivím!:) Všem co se umistíli i neumístili gratuluji!


Arabian halters

5. září 2010 v 11:51 | Wella |  Ostatní videa
Někteří z vás určitě znají val2005horse.Dělá úžasné arabské ohlávky,sety,postroje a další a všechno dává na video na youtube.com Chtěla jsem vám ukázat pár videí,jsou to opravdu krásné věcičky,většina z nich je korálková.

Ohlávky:


Ohlávky,uzdečky:


Ohlávky,sety:


Je to nádhera,tohle všechno umět!Vyrábí opravdu krásné věcičky,nemůžu se na ně vynadívat!Škoda,že u nás v ČR není někdo kdo umí přesně tyhle ty ohlávky!Ale Lin umí pěkné,snad se ji i podaří dělat takové a bude je dávat na prodej!


První den ve škole v roce 2010/2011

1. září 2010 v 13:57 | Wella |  Novinky
Hodně mých oblíbených stránek napsalo,co bylo první den ve škole.Tak já musím taky ne :D

Probudila jsem se v 6:00,protože mě můj "milující"bratr probudil,kvůli toho,abych zamkla dveře,šel totiž dříve.Nespala jsem,puze přemýšlela.Kapky deště bubnovaly po oknu,zdálo se,že pršelo celou noc.Potom bylo 6:50 a já se šla oblíkat.Přiblžně okolo 7:10 jsem vyšla na zastávku s deštníkem v ruce a v 7:17 vyjela do školy.Ve škole jsem se přivítala s kamarádkama a pak provázela školou mé kamarádky,které přišli do nové školy,do 6.třídy.Poté jsem letěla do třídy,chytnout lavici.Měla jsem sedět s kámoškou ve třetí u dveří,ale nakonec jsem si sedla do čtvrté(Nebylo volno).Potom přišla třídní,přivítala se s námi,dala nám různé papíry pro rodiče,četla školní řád a tak dále.Vyučování  budeme mít do 11:20,takže super.poslední dva školní dny tohoto týdne budeme ,,robit"s učebnicema a sešitama(Jako podepisovat a dělat okraje apod.).V pondělí budeme mít(pravděpodobně,pokud nebude špatné počasí)výlet,v úterý ředitelské volno a teprve až ve středu pojedeme podle rozvrhu.Takže pro MĚ skvělé zprávy :D

Nemusíte číst,ale budu ráda,zase také dlouhé to není ne ? :D

13.design

1. září 2010 v 11:49 | Wella |  Novinky
A je tady další design!Přesně jak jsem vám napsala,tak tak jsem udělala :) Design má podzimní barvy i podzimní obrázek.Na něm je krásný Davísek(Foto © me!)a pár brushů a nápisů.Barvy - zelená,pleťová,hnědá.Snad se líbí.Nebyl zase tak těžký,ale mě se líbí :)