BREYER KONĚ NA PRODEJ ! ZDE !

Srpen 2011

Breyer koně srpen 2011

30. srpna 2011 v 14:13 | Wella |  Fotogalerie
Fotky MIX koníků breyer horses.
Fotky různé když jsem šla ven,z návštěvy Lenny 10.8.,z chaty 17.-21. srpna,1 fotka westernových sedel a 1 fotka mého vybavení,které jsem vyrobila během srpna.
ZDE


Na fotkách není copyright,ale to neznamená,že jsou ke kopírování !

Schleich & Stablemates - Chata 17.-21.8.

30. srpna 2011 v 13:54 | Wella |  Fotogalerie
Schleich a stablemtes breyer z chaty 17.-21.srpna.Jel Jerry a Shakira + Loco Roco Hi,San Diego a Thunder Clap.Fotky z louky.

ZDE


Na fotkách není copyright,ale to neznamená,že jsou ke kopírování !

Seriál v ohrožení - Trailer

27. srpna 2011 v 18:23 | Wella |  Seriál v ohrožení
A je tady nový seriál - V OHROŽENÍ.Tento seriál se připravoval po celé prázdniny 2011,přece jenom ještě není dotočený,tak snad se to stihne.Pokud vás zajímá více infa o tomto seriálu,navštivte tuto stránku http://sumer-ranch.blog.cz/1107/serial-v-ohrozeni-uvod a dozvíte se více.

Seriál je o nepochopeném stálým úmrtím koní z Williova(SR Ravel) stáda,Will později umře i sám. Bohužel se však ztratí i Night(SR Twilight),kterého unese jakási síla.Na pomoc mu jdou jeho matka Penelope(SR Little Tahoma),Orlando(SR Chubasco) a Orlandova dcera Light(CBR Takoda);ta se bohužel při hledání ztratí.Ale najde Yasmin(SR S Justadream)která jí pomůže s hledaním Nighta.Děláno v programu sony vegas pro 9 :)) ano,jede mi :) akorát jsem s ním měla hodně problémů,ale už je to v pohodě ;)

PODĚKOVÁNÍ
Poděkování patří dabérům,mojim kamarádkam Lenny(cb-ranch.blog.cz) a Hance(breyer-dreamranch.blog.cz)za spolupráci.


Temnota - 7.díl

27. srpna 2011 v 13:04 | Wella |  Temnota
Tato povídka zde bude každý týden v sobotu !
,,Stalo se snad s ní něco ? Dneska jsem ji ještě ze školy neviděla!!"začala se obávat paní Lisa Reesová.,,Ne,nebojte,je s Charly.Ale Ash myslím říkala,že vám psala sms,"uklidňoval Charlie Lisu.,,Ach,je vybitý,proto mi nic nepřišlo,"oddychla si žena.,,No a tedy tak o čem jste se chtěl o Ashley bavit?"přerušil je Tor.,,No,vaše dcerka se hodně skamarádila s tou mou,Charly,a moc by chtěla jezdit na koni..-",,To je vyloučené,"přerušila ho paní Reesová;,,svojí dcerku nechci pouštět ke koním,jsou moc nebezpeční,"vrtěla hlavou.,,Ale paní Reesová,"nadechl se Charlie.,,Nemůžete odpuzovat svou dcerku od něčeho,co má hodně ráda,",,ale.-",,Ještě jsem neskončil.Ashley má hodně ráda koně a moc by si přála na nich jezdit.Máme moc hodné frísáky,kteří jsou nelekaví a velmi inteligentní."Poučoval pan Brooks Reesy.,,No,ale hlavně že vám furt zdrhají,"dostal se do debaty pan Reese.,,To zdrhá jenom Cipísek.Nikdy neutekl dál než kousek od stáje.nevím,proč furt utíká k vám."Mávl rukou soused.,,Furt?"zadivila se Lisa.,,Vždyť byl u nás jen jednou...nebo snad více x ?"Žena se podívala na svého manžela;,,Tore?",,Ehm..no..vlastně jen jednou,přeřekl jsem se omlouvám se,"odpověděl za Tora pan Brooks,který poznal,že Lisa o dalších útěcích Cipiska nic neví.,,Tak a co Tore říkate na to vy ?Mohla by Ashley jezdit u nás ?"usmál se na něho.,,Nemáme tolik peněž.Do práce jdeme teprve zítra a na našem kontě jsou pouze peníze z minulé práce,a to ještě využijeme na jídlo a další potřeby,než dostaneme výplatu v nové práci."Pověděl vše o práci Tor a Lisa přikývla.,,Ash nemusí nic platit.Jenom když nám bude vypomáhat ve stáji a vy nám poskytnete něco z jablečných sadů či usušenou trávu pro koně."Charlie věděl,že je to moc férová nabídka.Nežádal moc,ani málo.Přece jenom jedny holčiny co dochází k Brooskovým ke koním něco platí a on potřebuje seno a pochoutky(jablíčka) pro koně,což může vynahradit platbu Ashley.,,No..možná že.-",,Tore!V žádném přápadě ne ne ne ! Nechci aby se přibližovala ke koním !"Začala zvyšovat hlas Lisa.,,Ale Lis.."chlácholil Lisu manžel.,,Ne!Nikdy!"Lisa se nedala.,,No,když to nepůjde takhle,tak Tore,Liso,pojďte prosím se mnou."Charlie usrkl poslední trošku kávy a zvedl se z křesla.Tor ho následoval;když Lisa se nakonec přemohla a šla za panem Brooskem.

,,Hele,a co je támhle ?"Ukázala z velké dálky Ashley na nějakou zajímavou věc v podobě nějaké krabice.,,To nevím,asi nějaká stará truhla,"zamyslela se Charly;,,Ale nikdy jsem ji tu neviděla...Pojď,omrknem to."Obě dívky už byly blízko té záhadné truhly,když tu najednou před ně skočil nervózní Cipísek.Začal řehtat a vzpínat se na zadní.Začal velmi hbitě hrabat kopytem o tvrdou podlahu a přitom frkal a odháněl dívky pryč.,,Cipísku ! Safra,jak ses dostal z výběhu ? Nikdy se to žádnému koni nepodařilo!"Charly ho popadla za ohlávku a odváděla koně do výběhu,Ash ji následovala.
,,Hmm,velmi zajímavé,"přemýšlela Charly;,,ohrada není vůbec poničená,takže ji musel přeskočit.Ale nikdy jsem ještě neviděla,že by kůň skočil plot s ostnatým drátem !"Dívka vrtěla hlavou a Ash tomu také vůbec nevěřila.Dívky si šly sednou ke stolku do sedlovny.,,Vůbec nevím,co se to s tím koněm poslední dobou děje.Furt utíká a vyvádí neplechy."Stěžovala si.,,No.Ale proč pořád utíká k nám?"zeptala se Ash.,,To nemám vůbec ponětí.Hned jakmile jste se přistěhovali hned začal být nervózní a vyváděl neplechy.Divné,",,jak z nějakého strašidelného filmu,"zasmála se Ashley a šťouchla do své kamarádky.Charly se taky zasmála.,,Nechceš si zajezdit?"zeptala se Charly.,,To já nemůžu,"zasténala kamarádka.,,Neboj,nikdo se to nedoví,možná jenom zaměstnanci nebo můj táta,ale ten se taky někde vypařil."Utěšovala dívku Charly.,,No tak jo,"Ash ale věděla,že dost riskuje.Ale však risk je zisk.

Charly nasedlala Waltera,krásného mohutného valacha,který byl starší ale taky moudřejší,nejklidnější a nejvyrovnanější kůň ve stáji.,,Tak pojď za mnou,venku nasedneš,"nařídila dcera Charliho Brookse.
Venku Charly nastavila třmeny Ashley.,,Charly,já nevím,radši toho nechme.."pověděla dívka.,,Prosím tě,neboj se,"utěšila ji Charly;,,budeme jezdit za domem,tam je taková malá loučka,kde pěstujeme květiny;nikdo nás tam nenajde."Obě dvě dívky se odebraly za dům,kde se snažila Ashley na Waltera nasednout.,,dej levou nohu do třmenu a silně se odraz,"učila ji.,,Dobře,"Ashley se nadechla,dala nohu do třmenu a silně se odrazila.Během vteřiny seděla na hřbetu koně.,,Tak co,jak se cítíš?"usmála se Charly.,,No,je to dost vysoko,"bála se trochu Ashley.,,Neboj,je to o zvyku."Ashley prošlápla paty jak to viděla na závodech a snažila sedět rovně jako svíčka.Charly chytla koně za otěže,kde to spojuje udidlo a šli pomalým krokem po loučce.Ashley se cítila moc dobře.Byl to úžasný pocit.

,,Tak ti jsou moc pěkní,"Paní Reesová přímo propadla kouzlem krásným fríským koním,když je Charlie dovedl do jeho stáje.Panu Reesovi se koně také moc zamlouvaly.Lisa si jednoho z koní pohladila,kůň byl moc mazlivý a žena si ho v mžiku hned oblíbila.,,Tak co,dovolíte Ashley zde jezdit?"Zeptal se opět pan Brooks.,,No...tak dobře,co říkáš Tore?"usmála se žena.,,já také souhlasím,"Tor se usmál a podal si se svým sousedem ruku.,,Ale musíte mi slíbit,že bude pod dozorem a nic se ji nestane,"zvážněla Lisa.,,Slibuji,"slíbil Charlie.

Pokračování příští sobotu!


Conquering tide - Part 4

23. srpna 2011 v 20:35 | Wella |  Ostatní videa
Tak,co na tom chápu je to,že hříbata utečou(?) nejspíš,pak přecházejí přes tu kládu..a sleduje je ta Justa(Kurde,jak se jmenuje ? Nepostřehl někdo její jméno ?)no a pak šlápně na ten klacek že,hříbata ji uvidí..začnou cosi řešit..a pak je najde ten ,,Promilis,,(nevim jak se to píše)a ten druhý který je otec toho hříběte se skloněnou hlavou(tež se ptám,nezná někdo jméno ?) - myslím,že je to otec,ale nejsem si jistá..a pak jdou domů(?) a ta Justa něco líčí na toho Lukiho a Gaiu ? Něco jsem totiž slyšela..No,kdo to pochopil lépe,prosím vysvětlete do komentářů :D a hlavně ta jména :D


Conquering Tide - Part 3

23. srpna 2011 v 20:11 | Wella |  Ostatní videa
Moc se omlouvám,bratranec je sice tady u nás doma na pár dní protože jel s námi na chatu na Slovensko ale nechce se mu to přeložit...Škoda,trochu to chápu,ale i když..Na začátku jak tam je ta Justa a ten černý kůň moc nevím kdo to je,co jsem jen rozumněla nejspíše Lord je ten černý a ona jeho poddaná(? :D) nebo nevím...zbytek mišmaš... :DD


Jsem zpět z chaty - Aktuálně 22.8.

22. srpna 2011 v 21:29 | Wella |  Novinky
  • Ahoj,jsem zpět z chaty,bylo tam fajně,hezké počasí,fajná atmosféra a další :) a hlavně čerstvý vzduch bez zakouřeného Města...Hrozně bych tam jetě chtěla bych déle,ale od pondělka byli další lidi na chatě,takže jsme vypadli už v neděli 17:00.Dříve jsem nemohla napsat,moc se omlouvám...Rozhazovali jsme seno a já se musela dodívat na 1001 noc na voyo.cz,protože na chatě nejela nova..Ach,dopadlo to dneska dobře :) Šťastný konec jako v pohádce :) :D
  • Mám asi okolo 100 fotek...Polovina je jich na louce,v lese jsem fotila jenom Blueinku...Jaksika se mi nedařily fotky v lese a taky nebyl vůbec čas,byly samé túry a bazén..a hlavně hraní karetní hry srdce hráli jsme ji vždycky do půlnoci..luxus hra.. :D lepší jak poker... (od toho si dávám na chvíli klid,nedaří se mi v něm)
  • Píšu jinak u nového PC ! Huhů ! je tak luxusní ten Windows 7 ! :)) ale je spuštěný teprve chvíli,takže ani nejdou \videa na youtubku,není flash player..Po sony vegasu se teď koukám,brzy snad bude v PCku...nejspíš seženu i Pinnacle studio :) Kdyby náhodou Sonáč nebyl či nešel..
  • Jinak to nám ty prázky utíkají co ? Už jen 9 dní...ach jo snad se stihne s Lenny dotočit seriál v ohrožení
  • Jinak u mě Lenny byla,máme i fotky s Laurou a tak,ale musíte na fotky delší chvílu počkat...Protože se\ nedostanu k USB...
  • Přišly mi westernová sedla,moc děkuji BeBe za rychlé jednání ;))
  • Mějte se,já jdu,bolí mě hrozně záda bo píšu ve vzduchu,u new PC není totiž židle :D
Koukám,temnotu vás moc nečte...já to věděla,je to skoro k ničemu... :D no nic,nejspíše to zruším..
photo
© picture flickr.com

Temnota -6.díl

20. srpna 2011 v 12:00 | Wella |  Temnota
Tato povídka zde bude každý týden v sobotu !
,,Ty Cipís,poslouchej,co mám jako s tebou dělat,když mi nechceš dovolit,abych tě odvedla?"Ashley už neměla trpělivost ani žádné nápady.,,Proč nespíš?"Ashley se s hrknutím otočila a viděla svého tatínka jak na ní ospalýma očima kouká.,,Vyděsil si mě,"pověděla Ashley,která měla srdce v krku.,,Promiň,"omluvil se;,,Proč nespíš ? A co tam schováváš ?"Tatínek nakoukl zpoza Ash.,,Nic,"Ashley zavřela okno a usmála se.,,Běž už,dobrou,"Ashley zhasla lampičku a přikryla se pokrývkou.Byla přesvědčena,že Tor odejde,ale místo toho se šel podívat k oknu.,,Ashley !"Zakřičel pan Reese;,,Safra,co tu zase dělá ten kůň ?"otevřel okno a snažil se koně odehnat zpět do stáje Brooksových.,,Upaluj domů!"Pan Reese jemně zatleskal a odháněl koně domů.,,Tati,toho koně jen tak neodženeše,"přišla Ash k tatínkovi;,,Zkoušela jsem ho odvést,ale nejde to..",,Ashley !"zakřičel přísně pan Reese.,,Víš přece,že nemůžeš ke koni chodit tak blízko a ještě ho vézt!Nevíš,co by ti mohl udělat!"Sakra,já hloupá...Mluvím dřív než přemýšlím.Zamyslela se dívka.,,No,jdu zavolat panu Charliemu,ještě že jsem si vzal to číslo,"Pan Reese se otočil na pantoflích a zamířil do ložnice.Ashley nehnutě stála a koukala se na vraníka,přežvykujícího trávu.Při tom pohledu se usmála.,,Nebere mi to,Ash,"pověděl tatínek po 10 minutách.,,Tak to zkus ještě jednou,"nabádala Ash.,,Už jsem to zkoušel,prostě spí,spí jako normální člověk,kromě nás,kteří mají problémy s utíkajícími koňmi,"zamračil se pan Reese.,,Naražíš tím na něco tati ? "zadivila se Ash.,,Ne,vůbec ne,"Pan Reese se otočil a šel si pro kabát.,,Hlídej ho,"poručil;,,Já skočím k Brooksovým,"Ashley kývla hlavou jako že slyší a sledovala Cipíska.

Po půlhodině se vrátil Pan Reese se zívajícím panem Brooksem,který dost naštvaně kráčel ke koni.,,Uličník jeden,"nadával pan Brooks.,,Většinou nikdy takhle neutíkal.Vlastně jo,ale vždycky byl blízko našeho baráku a nikdy se nevzdaloval od stáje,"zamyslel se;,,Až když jste se přistěhovali vy tak pořád za vámi lítá,"zasmál sem muž.,,Ach jo,ti koně ti koně."Připnul koni vodítko a ještě se omluvil.Cipísek sebou ani neškubal a odkráčel s mužem normálně.,,Tati,že to neřekkneš mámě,o mně.."přesvědčovala dívka tatínka.,,No neřeknu,"zabručel a odešel zpět do postele.

,,První den v nové škole,je čas stávat!"Ashley probudilo maminčino volání.No vlastně,škola!Úplně na to Ashley zapomněla,má plnou hlavu koní a ani neví co se kolem děje.,,Jo,už vstávám,"Ashley se vůbec nechtělo.Po tom nočním dobrodružství by se chtělo vstávat jen hrstce lidí.

V nové škole se jí dost líbilo.Dokonce se seznámila už se dvěmi holkami se třídy,které byly moc milé a dokonce si i s jednou mohla sednou do lavice !Takovou nějakou školu si přála.Byla šťastná.Po konci vyučování se rozloučila se svýma novýma kamarádkama(Ellie a Sofie)a odkráčela ze třídy.Dokonce u šaten potkala Charly!Jaká náhodička!,,Ahoj Charly,"pozdravila Ash.,,Ahooj,Ash,ty chodíš do téhle školy?"otázala se.,,Jo,zrovna jsem tu 1.den,"odpověděla Ash.,,Ve které si třídě?Já v 8.B..",,Já?V 8.C..."Ashley moc mrzelo,že s Charly nejsou spolu ve třídě.Můžou se tak jenom vídat na chodbě o přestávkách nebo na obědě.

Odpoledne při volnu se pan Brooks zastavil k Reesovým.,,Dobrý den,"pozdravil pan Charlie a Tor mu jeho pozdrav oplatil.,,Dáte si kávu?"zeptala se z kuchyně paní Reesová.,,A víte že moc rád ?Ano,dám."Řekl Charlie.,,Prosím,"Lisa Reesová podala panu Brooksovi kávu a přisedla si k mužům ke stolu.,,Tak copak vás sem přivádí ?"Zeptal se Tor po chvíli ticha.,,Jde o vaši dcerku..ehm.."

Pokračování příští sobotu!

P-Ř-E-D-N-A-S-T-A-V-E-N-O !

jsem na chatě od 17.sprna - neděle 21.srpna

Nebudu tu od středy - neděle

16. srpna 2011 v 14:04 | Wella |  Novinky
Ahojte,
nebudu tu od středy 17.sprna - neděle 21.srpna,jedu na chatu na Slovensko.Píšu předčasně,protože to nemusím zítra stíhat,protože jdu na koně,takže tak.Jestli máte ještě něco na mě napište mi když tak na facebook,budu tam. :) Články bohužel nemám,nemám nějakou fantasii na články..Ale jsou to jenom 4 dny,to vydržíte. AKORÁT PŘEDNASTAVÍM TEMNOTU NA SOBOTU

P.S.:Jukněte se do SEKCE RANCH,BLOG A OSTATNÍ.Celé jsem to změnila :) Jinak se nám už prodala Monica a dostihové sedlo,a jak to tak vypadá nejspíš brzy půjde do nového domova i Ragsí :)

Mějte se,
Wella


deviantart.com

Elektrický jezdec

13. srpna 2011 v 20:20 | Wella |  Filmy o koních

Název: Elektrický jezdec / Electric Horseman
Rok výroby: 1979
Typ: Koně v hlavních rolích
Délka: 122 minut
Režie: Sydney Pollack
Ke stažení: ZDE
O filmu: 5ti násobný mistr rodea,Sonny Steel,který dal přednost byznysu,unese koně za 20 miliónu dolarů,koně Vycházející Hvězda.Kůň byl při převosu do Vegas ,,nadrogován"aby snesl civilizaci.Sonny je jednoznačně proti tomu,proto ho unese při jednom vystoupení přes celé Las Vegas.Někteří si mysleli,že je to v programu,někteří se zase divili,když kůň se Sonnym chodil přes restauraci.Sonny odvede koně někde do nevadské pouště,kde se o něj stará.Bohužel ho najde reportérka Hallie,která chce do novin příběh.Sonnyho se ptá;proč koně unesl a co hodlá s ním dělat.Sonny nekjrpve neodpoví,ale později řekne,že se nemohl dívat na ,,nadrogovaného"koně a chce ho pustit do přírody.Však ale on sám neví,jestli Vycházející hvězda,kůň za 20 milionů dolarů bude chít volnost.A tak se Sonny s Hallie vydávají na cestu k divokým koním,v patě policistů,ale i přátel.Jak to asi dopadne ?
Temnota - 5.díl

13. srpna 2011 v 15:32 | Wella |  Temnota
Tato povídka zde bude každý týden v sobotu !
,,Copak tu děláte ?"Dívky se otočily.Stál tam pán Brooks s úsměvěm na tváři.,,Ash,máš jít domů,rodiče se po tobě shánějí,"pověděl.,,Jo,už jdu,"odpověděla Ash.Charly do ni šťouchla a mrkla jedním okem.Dívka se usmála a šla přes zahradu domů.

,,To,tati,"zeptala se Charly téhož dne večer tatínka; ,,Nemohla by u nás Ashley jezdit?",,No,jistě že může,nemusí ani nic platit,Reesovi jsou našimi sousedy a taky je to tvá nová kamarádka,"usmál se.,,No jo,ale je tu jeden problém,"začala dívka.,,A jaký ?",,No,její rodiče ji nechtějí moc ke koním pouštět,obzvlášť na nich jezdit,"nadechla se;,,Nemohl bys..."tatínek ji přerušil.,,No jo,skusím se na to zeptat Ashleyiných rodičů."Zvedl oči sloup a škodolibě se usmál.,,Co si dáme k večeři?"zeptal se potom.,,Nevím,můžu udělat čínu,stejně jsem ji plánovala dělat,"odpověděla.,,Fajn,"Pan Brooks si pohladil svůj knír;,,chceš pomoct ?"Charly hbitě zavrtěla hlavou a vykulila na svého otce oči.Moc dobře věděla,jaký je její tatínek v oboru kulinářství;radši si to udělá sama.

Ashley si sedla na postel a přemýšlela.Kéž bych tam směla jezdit,přála si.,,Holčičko,je čas spát,"ozval se jemný hlásek její maminky.,,Jo,už jdu,"odpověděla.Odkryla příkrývku a lehla si.Zhasla lampičku a upadla do hlubokého spánku.

,,Honem,přidej!"začala pobízet Cipíska Ashley.Kůň přešel do rychlého cvalu a ujížděl bezmocné Charly,která uháněla na starším valáškovi Hubertovi.Valach Cipískovi vůbec nestačil,Cipísek měl mladou krev tak toho svedl hodně.Ashley ujížděla Charly čím dál tím rychleji,vítr ji vlál do vlasů a ona si užívala krásné krajiny z pohledu hřbetu koně.Když se otočila,Charly byla pryč.Ashley to vyděsilo,chtěla Cipíska přibrzdit,ale ten stále uháněl dál,přímo do bouřlivých mraků.Ashley silně tahala za otěže,ale šlo j ito marně.Kůň uháněl přímo do bouře,kde se míhaly blesky.Ashley dostala strach,co bude dělat?Nic nezmohla,tak se jen pevně držela na hřebečkově hřbetu,který běžel neznámo kam.Ashley se otočila do leva,byl tam tajmený jezdec v plášti na černém fríském koni,vypadal děsivě.Vpravo.vzadu i ve předu byl úplně ten samý jezdec i ten samý kůň.A daleko před nimi byli další a další.Než se stačila dívka vzpamatovat ze šoku,tajemný jezdec po ni lapal rukou a snažil se ji dostat.Nakonec do ni pevně drkl a Ashley začala padat,padat a padat...

Ashley probudilo řehtání a mlaskání koně.Posadila se na postel do šitoké tmy a rychle dýchala.Byl to jenom sen,škaredý sen.Ale stále ji nedalo to řehtání,které se ji ozývalo v uších.Když tu najednou do okna vnikly nozdry které něco čichaly.Ashley se šla podívat k oknu.Stál tam Cipísek a přežvykoval trávu.,,Ahoj Cipísku,"pozdravila koníka.,,Copak tu zase děláš?"Dívka se usmála na hřebečka a ten jemně zařehtal.,,Měla bych tě asi odvézt do stáje k Brooksovým,"Ashley se podívala po pokoji a skočila z okna.,,Jen pojď,"Ashley koně popadla za ohlávku,ale on nechtěl jít.Začal řehat a naříkat,nechtěl se zpět vrátit do stáje.Začal do Ash šťouchat směrem zpět do domu.,,Copak to děláš ? Proč nechceš,abych tě odvedla zpět do stáje?"podívala se nechápavě na hřebečka.Cipísek jemně zaržál a odehnal ji do okna.Škoda,že jsem si nevzala mobil na Charly,zasténala;mohla jsem jí teď zavolat a Cipíska by si odvedla.,,Co mám teď s tebou dělat?"otázala se koně.Kůň zařehtal a dal se do chroupání trávy;přitom nespustil z Ashley oči.

Pokračování příští sobotu !

Uff,teprve až teď vše dokončeno..

11. srpna 2011 v 20:58 | Wella |  Novinky
Ahoj,tak jsem konečně doupravila všechny profily koní,jso utrochu jinačí,a když se podiváte do rozcestníků PROFILY KONÍ a ZAMĚSTNANCI je to úplně jiné,do profilu koně se dostanete pomocí kliknutí na obrázek :) tak,snad se vám to líbí.Dalo to dost tak zabrat.Možná i takhle upravím ostatní rozcestníky,ještě uvidím.

A co je úúúúúplně suprového,včera nám přišel nový PC,tak už druhý splněný sen(kamera,zrcadlovka,PC)a ještě zbývá zrcadlovka..Vyvalila jsem dost tak peněz,ale ještě mi toho dost zbylo :)) Obzvlášť když to máme rozdělené(peníze) po 3 částech - brácha,já,rodiče.. Kdy budu moc být na něm to nevím,ale každopádně - SONY VEGAS PRO 9 tam bude a PINNACLE STUDIO.Těšííím se jak CYP děcka :D :D

Totálně dokonalostní western sedlo na modely koní ! O_O
google.com


Temnota - 4.díl

6. srpna 2011 v 16:09 | Wella |  Temnota
Tato povídka zde bude každý týden v sobotu !
Ashley se probudila velmi brzy.Probudil ji příjezd velkého auta,který přivezl postele. Konečně budeme moct se pořádně vyspat,pomyslela si Ashley a běžela si pro hřeben.Do pěti minut se převlékla, vyčistila si zuby a šla si do kuchyně přichystat snídani.Rozkrájela chleba,dala na něj máslo a poté šunku.Uvařila si čaj a posadila se na židli.Při tom se stále koukala k oknu,kde v noci viděla úžasného fríského koně.,,Ash,pojď nám pomoct,"rozkázala paní Reesová.,,Už běžím,"Ashley snědla poslední sousto chleba a nalila do sebe čaj.Všechno hezky uložila do dřezu.
,,Uff,hotovo,"oddychl si pan Reese,když odnesli poslední postel do pokoje.,,Myslím,že se nám domeček hezky vyvíjí,"pochvalovala si Lisa;,,ještě nám dovezou všechen nábytek do obýváku a bude hotovo !"zajásala.,,No jo no,"zabručel Tor Reese,který se moc netěšil na to všechno přenášení nábytku.,,Teď to tu musíme trochu uspořádat,Ash,už víš,kde bys chtěla mít svůj pokoj ?",,Ano,přesně tam u toho okna,"Ashley odpověděla a ukázala na okno,kde se tuto noc potloukal kůň.,,Dobře,tak se můžeme do něj pustit,co ?"zeptala se paní Reesová.,,Jasně !Co říkáš tati ?"dívka se podívala na svého tátu,který si jen povzdychl.,,No jo no,"odpověděl.
Po chvíli zazvonil zvonek.Maminka Ashley se šla podívat,kdo za dveřmi stojí.,,Dobrý den,já jsem Charlie Brooks,moje dcerka říkala,že k vám zdrhl náš frísák.Moc se omlouvám,rád bych vám to nějak nahradil,"řekl pan Brooks.,,Ne,to je v pořádku,nic neudělal,takže to opravdu nevadí,"usmála se Lisa.,,Dobře,ale jak se tak koukám,"Charlie si odkašlal;,,mohu vám pomoci s nábytkem,stejně nemám nic na práci."Uchichtl se.,,Dobře...Mimochodem,já jsem Lisa Reesová,vzadu je můj manžel Tor a ta dívka je naše dcerka,Ash,"představila všechny i sebe paní Reesová.,,Tak tedy pojďte,vemte i svou dcerku,"Maminka Ash vyzvala Brooksy dovnitř.

,,Ahoj,"pozdravila Ash Charly úsměvem.,,Jé,ahoj,"oplatila podzdrav Ash.,,Holky,klidně si běžte ven,my to tu už nějak zvládneme,"řekl Tor Reese.,,Jak chcete,"odpověděla Ash.

,,Nechceš se jít podívat na naše fríské koně ?"zeptala se poté venku Charly.,,No,ráda bych,ale mě mamka moc nepouští ke koním..Obzvlášť,když jsem sama,"Ashley zasmutněla.,,Nemusí se to nikdo dovědět,"uklidňovala Charly;,,jen pojď,"popadla Ash za ruku a vlekla ji přes zahradu Reesových.Dívky přešly přes rozdrcený plot a šly do kopce k Brooskovým.,,Ráda bych poznala tvou mamču,je doma ?"zeptala se po chvíli ticha Ashley.,,Já nemám matku,umřela když jsem byla ještě malé díte,"odpověděla Charly.,,To mě mrzí,",,nemusí,"Charly se jemně zamračila.Ashley se zastyděla,ale jak mohla vědět,že Charly nemá matku ?Nemusela se snad naštvat..,,Hele,promiň,nechtěla jsem po tobě vyjet,"omluvila se dívka;,,jenom nemám ráda,když se mluví o mojí mámě,hrozně se mi po ní stýská.Každému dítěti zavídím,jak mu vaří,uklízí..Můj táta nic takového neumí,proto jsme najali slušku.Ale já se to všechno naučila,takže všechny domácí práce mám na starosti já..je to těžké no,"Charly si povzdychla. ,,Chápu,"odpověděla Ash.

,,Páni,tolik frísáků!"Ashley ještě neviděla tolik fríských koní pohromadě.Všichni byli ta krásní,a každý se nějak odlišoval,buď byl menší,nebo větší,nebo měl světlější barvu,tmavější..Bylo tady i spostu stájníků,takže bylo o koně dobře postaráno.,,Takže se ti tady líbí ?",,Určitě!"odpověděla Ashley,která byla štěstím bez sebe.Toto je její vysněná stáj.,,Mohla bys tady jezdit,jestli chceš,"přerušila její snění Charly.,,To víš že chci,ale rodiče mi to nesvolí.."postesknila dívka.,,Ale,jestli by to můj táta s tvými rodiči domluvil,určitě by je přesvědčil,"Charly položila ruku na rameno Ashley;,,neboj,"Charly se na dívku usmála.Ashley hned poznala,že našla pravou kamarádku.

Pokračování příští sobotu !

Koník měsíce č.8 srpen vyhodnocení

6. srpna 2011 v 15:30 | Wella |  Koník měsíce
Se spožděním,to se moc omlouvám,nemohla jsem se dostavit n PC,nebyl k němu přístup(brácha maluje pokoj) Koníkem měsíce se tedy stala trojka s 10 hlasy ! Gratulace :)

Koník měsíce č.8. srpen

1. srpna 2011 v 16:56 | Wella |  Koník měsíce
Táák jsem si vzpomněla :D Takže,dneska hlasujte o nejkrásnějšího PALOMINA BREYERA.Ať vyhraje ten nejlepší ! Hlasujte do středy 18:00
Koník č.1

Koník č.2

Koník č.3

Koník č.4

Hlasujte dole v anketě ↓↓

P.S.:Jdu asi dělat tu rekonstrukci rozcestníku a profilu,uvidím,jak to stihnu :)

Anketa byla ukončena