BREYER KONĚ NA PRODEJ ! ZDE !

Říjen 2011

Tam,kde je ráj koní

30. října 2011 v 17:28 | Wella |  Filmy o koních

Název: Tam,kde je ráj koní / Paradies für Pferde
Rok výroby: 2007
Typ: Koně v hlavních rolích
Délka: 87 minut
Režie: Peter Weissflog
Ke stažení: ZDE / ale já se na to dívala ZDE, POUZE VE SLOVENTŠTINĚ(Prozatím)
O filmu: Thomas Donnhofer a jeho žena Dr.Bettina,která je významnou zvěrolékařkou, mají svůj statek na kterém provozují terapeutické středisko pro koně.Vše se jim daří na statku daří,dokonce i Dr.Bettina otěhotní a bude čekat dítě.Vše je krásné až do té doby,kdy se objeví Sven Jacob a chce získat statek a na něm postavit hotel pro lidi.Nabízí za něj 5 000 000 eur,ale Thomas se nechce svého statku zbavit.Jacob se statek snaží získat všemi dostupnými prostředky.Jde se dokonce i domluvit se starostou obce,který by také raději viděl na kopci luxusní hotel a ne středisko s koňmi.Bohužel přijde i další špatná zpráva - Bettina dítě potratí.Začiná mít i špatné nálady a dokonce i žárlí,když se velmi dobře přátelí s Karlou,která má Robbiho,který má Aspergrův syndrom(zajímá se pouze o jednu určitou věc,tedy v jeho případě jenom o rostliny)a koně mu mají pomoci se tohoto syndromu zbavit.Vše je na dobré cestě,když se Robbi skamarádí s černou kobylkou Sárou.Thomas se dokonce i Karlou dohodne,aby mu pomohla s finančním problémem.Vše se nakonec vyřeší,když Jacob udělá velkou chybu a skončí nakonec u policie.Vše je zakončeno narozením Sářiného hříbátka,Williho.
*Hodnocení: Podle mě super filmík,mám ráda tyhle koňácké nové,to prostředí toho statku je vážně fantastické.Průběh děje je velmi zajimavý,ale přijde mi to moc krátké - 87 minut.Ale jinak fakt paráda ! 9/10 Doporučuji shlédnout !
Všechny fotky a text je napsán mnou ! Ostatní informace jsem si pečlivě ve filmu vyhledala...takže když kopírujete,nezapomeňte dát přímý odkaz na mou stránku !Seriál v ohrožení - 4.díl

29. října 2011 v 15:59 | Wella |  Seriál v ohrožení
Další díl VO.

Light se s Yasmin vypraví na dobrodružnou cestu pro záchranu Nighta.Před nimi se však objeví překážky a velké nebezpečí;co se asi stane?


Návštěva Toshy.jack 27.10. 2011

27. října 2011 v 18:20 | Wella |  Fotogalerie
Tak,dne 27.10. okolo 8: 00 ráno dorazila má kamarádka z gymplu Tonička(tosha.jack) a přivezla s sebou zrcadlovku nikon.Tak jsme si chvíli pokecali a šly ven na ,,mini loučku" fotit.Nafotila jsme první várku a okolo 10 jsme se vrátily do baráku,kde jsme poseděly kapku a pak jsme fotily na jízdárně.Pak jsme jedli oběd a dofotili zbytek jízdárny.Poté jsme šly zase ven a nafotily další várku koníků.Okolo 15:00 jsme skončily a nahrály fotky do mého PC,fajěn to stačilo i na prohlídku fotek,v 15:15 Tonička vyrazila na autobus. Fotek je opravdu HOOODNĚ,něco jsem fotila já,něco Tonička.Užijte si je :)

P.S.: Ne - breyerských fotek si nevšímejte :DD

ZDE


25.design

26. října 2011 v 12:21 | Wella |  Novinky
Děcka,ti co mají rozlišení obrazovky 1280x1024 bude jim design vycházet správně.Bohužel,ti co mají nižší nebo vyšší,nebude jim design moc pasovat.Je mi to líto,ale nevím jestli jde udělat nějak,aby design pasoval na všechny obrazovky.No,neřeším to.Design je podzimní,no,až moc :D Na něm jsou nějací BH z deviAntartu,jsem tak hledala jenom...Protože je tu ten halloween,vlevo vedle menu je halloweenska dýně,aspoň něco :) Tak snad se vám líbí :) pro ty kterým to nevychází správně design má vypadat takhle:Petra Slávková

25. října 2011 v 15:01 | Wella |  ZaměstnanciJméno a příjmení: Petra Slávková
Věk:23 let(21.července 1988)
Znamení: Rak
Záliby:Jízda na koni a péče o koně,PC
Licence: Ano,westernová WRC(Western riding klubu)
Nejoblíbenější kůň: Apocalypsa,a můj vlastní Big Chex
Vlastní kůň: Big Chex to Cash
Úspěchy u koní:SR Big Chex to Cash

25. října 2011 v 14:47 | Wella |  Koně na ranchi

Jméno modelu: Big Chex to Cash
Show name: Rafael
Značka:Breyer traditional

Plemeno: American quarter horse
Pohlaví: Hřebec
Barva: palomino
Pevný věk: 7 let

Westernová disciplína: Western trail,cutting

_______________________________________________________

Fotogalerie(klikni pro zvětšení)

SR Chubasco

25. října 2011 v 14:37 | Wella |  Koně na ranchi


Jméno modelu: Chubasco
Show name: Imaginative
Značka:Breyer traditional

Plemeno: American saddlebred
Pohlaví: Hřebec
Barva: paint
Pevný Věk: 10 let

Westernová disciplína: Zaučuje se do trailu,,halterových soutěží

_____________________________________________________

Fotogalerie(klikni pro zvětšení)


Trénink - Diablo a Kača

24. října 2011 v 20:13 | Wella |  Deníček ranche
Tak,očekáváné fotky z tréninku Diabla a Káč. No,bylo to dost husté.Diablo samozřejmě vůbec neposlouchal,Katka s ním hodně bojovala.Vzala si na něj ustruhy(za výrobu děkuji Lenny) ale to šlo spíše ještě k horšímu.Na kavaletě zakopl a shodil Kaču ze sedla.Pak se nedal prostě chytit.Kdyby jsme ho vzali na páku,asi by to bylo mnohem horší.Radši teď budeme dávat přednost obyčejným stihlovým udidlám,k jeho tréninku.Ale na sedlo si už v celku zvykl,je to skoro stejné,akorát nese větší zátěž.Jinak na těchto fotkcáh je hala již hotová ! :)A podzimní prázdniny 2011 jsou tady !

21. října 2011 v 20:43 | Wella |  Novinky
  • Tak kapku toho více ohledně toho mého osobního života,co se děje a tak :)
  • Prázdniny začínají ! Jupí ! No,vám možná třeba až ve středu,ale nám už to dali od pondělka(pondělí - úterý ředitelské volno) Ředitel dělá nějaké opravy ve škole a tak.Prostě svatý gympl. Si představte,co se stalo v úterý.Nahlásili nám na škole bombu,takže dost husté.všude Policajti a policejní psi.Já však bráchovi nevěřila,jak mi to říkal,ale pak mio vše vysvětlil a jela ze z aut.st.zpět domů a do školy na 10 ! Bylo to husté,ale naštěstí se nic nenašlo !,, Naštěstí".... ;)
  • Známky.Hej prozatím si myslím že dobré isto....jsem s gymplem spokojená,bože,je tam tak luxusní kolektiv...Nikdy bych ho za základku nevyměnila...prostě NIKDY.A stejně mi furt připadá že má gympl samé výhody.A máme tak luxusní učitelku na ČJ a NJ...prostě luxus ! :D A co vy a škola ? Jak to jde ? ;)
  • Živí koně taky fajné :) No konečně jsme začali cválat(no,po roce) a je to hodně příjemný.No,myslím že lepší jak klus,ale tež záleží na jakém koni jedu.Třeba hafling Nikin(Nikolas) je ho dost těžké nacválat a jeho klus je hrozně takový tvrdý :) ale někteří knoě jsou zase super :)
  • Jsem taký závislák na Nightwish a Tarju + Offspringáče...nejlepší :)
  • Breyeři fajné.Asi žádný nový přírustek nepřibyde,jak to vypadá.No,chci s breyery kapku zmírnit,protože mi jich tolik stačí si myslím aspoň já :)
  • Dost se koukám že tu chodí čím dál tím méně lidí,ach jo :D
  • A vůbec nerozumím tomu co se stalo zase s váma.Že Appa končí ?Dost mě to vylekalo...No,ptala jsem se v BH and PS CZ,bohužel mě každý zignoroval,tak nic ;)
  • Těším se moc na příštá týden,snad očekávejte V ohrožení,fotky z tréninku Diabla a Kači(byl to mazec) a také SNAD nový design,až udělám Lenny z CB ranche.
mmmmm ♥

Seriál v ohrožení - 3.díl

15. října 2011 v 19:50 | Wella |  Seriál v ohrožení
Tentokrát jsem zde dala 3.díl dříve,tak si ho užijte :) Je krátký,protože jsem zjistila,že se toho natočilo dost málo...Kdybych to měla dělat po 6 minutách,asi by to vyšlo na hodně málo dílů...takže se budete muset smířit s krátkými díly...

Light najde přístřešek,kde chce najít nějaké jídlo.Potká však rozzlobenou kobylu,která není z cizí návštěvy vůbec spokojená.Jak to asi dopadne ?

Za dabing děkuji Hance a Lenny


Seriál v ohrožení - 2.díl

8. října 2011 v 20:56 | Wella |  Seriál v ohrožení
Tak až po 1 měsíci jsem se rozhodla dát sem druhý díl.Moc se omlouvám,že je to tak po dlouhé době.Byla jsem líná nahrát videa z mobilu,které se točily kvůli vybití kamery.

Willa najde Penelope,který je bohužel mrtvý.Může za to ona tajemná síla,která zabila i předešlé koně.Bohužel zmizí i Night,ale Orlando,Penelope a Light sou si jistí,že mrtvý není.A tak ho jdou hledat.Při hledání se však stane nepříjemná věc...


Conquering tide - Part 6

8. října 2011 v 20:54 | Wella |  Ostatní videa
Bohužel tomu skoro vůbec nerozumím,jenom že ,,Justa" asi něco ztratila a ten černý hřebec ji něco řekne ? Nevím,no :D


Koník měsíce č.10 říjen vyhodcení

5. října 2011 v 17:51 | Wella |  Koník měsíce
Je to sice dříve,ještě není 18:00,ale radši dávám dřívě než o den později,bo zase zapomenu.Koníkem měsíce se stává koník č.3 ! :)

Autumn Live show 2011

3. října 2011 v 17:48 | Wella |  Fotogalerie
Fotky z této úžasné LS a fotky naší nové posily :)
P.S.: Omlouvám se za některé rozmazané fotky,můj foťák není nějaký ,,borec" aby tyhle fotky byly dokonalé...
Report z ALS najdete v předchozím článku.
ZDE

miluju ji ♥

Autumn Live Show 2011 - Report

3. října 2011 v 17:44 | Wella |  Fotogalerie
Tak,toto byla moje první LS,bylo to vážně super !I když jsme hodně pobloudili v Brně,a hlavně nás zmátly Němčice,nakonec jsme dorazili do Útěchova zdraví :D Bohužel jsem přijela zase mezi posledními,bohužel,tak to je u nás pokaždé ;D No,s nikým jsem tam moc nepomluvila,nejsem typ ,,seznamovací".Nědokážu za někým zajít a mluvit s ním.Chtěla jsem někoho oslovit ale nešlo to :D hrůza se mnou,ale aspoň se Steeple jsme prohodily pár slov,a hlavně její Ferda ! ♥ Dokonalostí :) A Horseen Buttík ! Ho miluju :) A ostatní také úžasní,Dathan,a hlavně etched koníci Moni ! Fakt,nestačila jsem se koukat.Velmi se mi také líbila appy Pandora :) Prostě všichni byli krásní,fakt :)) No,ohledně umístění.No,jelikož jsem soutěžila pouze s 6 koňmi,umístila se mi pouze moje etched Apocalypsa(etched od moni,originál San Twin Leny,Let's go english riding set)vyhrála mi skvělé 3.místo,za což jsem šťastná ! Nečekala jsem to,mezi tolika krásnými CM koňmi :) Sice by tu cenu měla spíše získat Moni,ne já ;D Ostatní neměli šanci.Davisák mezi takýma araba :D no,hodně mi tak zanikal :D Také jsem si koupila od Peťi westernový set,neodolala jsem :) No,moc se mi tam líbilo a jsem šťastná že jsem tam jela;doufám že to nebyla má poslední LS,nejvíce mě mrzí že nedorazila Lin,ale rodina má samozřejmě přednost. Snad bude taková akcička i příští rok,snad bych se zúčastnila :))) Fotky dám hned v následujícím článku.

NOVÉ POSILY
Dorazil k nám samozřejmě i nový koník i jezdkyně.Jelikož sbírám teda ty westerňáky,vybrala jsem si westernového koně.Nejvíce mě zamrzelo,že jsem nestihla Big Chexe ale appy mi napsala komentář že bych ho ještě mohla mít tak jsem neváhala a kupovala ! Je tak krásný,miluji ho.K němu nám přibyla jezdkyně Taylor :)

Big Chex to Cash patří Petře Slávkové(Taylor)která přijela z Liberce,kvůli krachování stáje,kde pracovala jako profesionální westernová jezdkyně a také jako trenérka.Trénovala a také se starala právě o Chexíka.Když se zjistilo,že stáj padá,zavolala Katce(Kylie,dávám ji nové jméno,české,aby to nějak vypadalo :) ) . Katka je totiž sestřenice Peťky. Katka neváhala a souhlasila s příjezdem Peťi. Peťa si zařídila koupě Chexe a bylo to :) Jsme moc rádi za nové posily ! :) Zbytek fotek na http://kon-e.rajce.idnes.cz/Autumn_Live_Show_2011/


Koník měsíce č.10 říjen

3. října 2011 v 8:00 | Wella |  Koník měsíce
Je tady pondělí a tudíž hlasování o koníka měsíce č.10...Vůbec jsem nevěděla koho tam dát,už mě nějak nic nenapadá,tak hlasujte prostě o nejhezčí breyer hříbě z tohoto výběru,různě po deviantartu :) Nedívejte se moc na prostředí,spíše jenom na toho koníka ! Hlasujte do středy 18:00 !

1
2

3
4

Hlasujte dole v anketě ↓↓

Anketa byla ukončena

Už zítra ALS !

1. října 2011 v 16:22 | Wella |  Novinky
Páni,je to až nemožné,že to tak hrozně utíká.Před chvílí jsem ALS objednala a už je zítra 2.října ! No,samozřejmě že já jsem typ člověka který dělá všechno na poslední chvíli,takže jsem teprve dneska naleštila koníky,cedulky už mám taky,musím je ještě ale vystřihnout.No,ohlávky jim asi nedávám,Davisákovi jsem zkoušela takovou tu červenou korálkovou,ale moc dobře mu nepadá,takže ji radši neberu.Neberu žádnému koníkovi ohlávku,však oni to zvládnout i bez nich :) Jinak jede EL Diablo,Davis Cup,La Volte,Chubasco,stablík Thunder clap a na ALS na nás bude čekat etched klisnička od Moni,kterou jsem také přihlásila. Vlastně ani nevím,jestli mám koníky zařazené do správné kategorie.No,hodně jsem nad tím přemýšlela,tak snad budou ve správné;když ne,co už nadělám,stane se :) Taky na ALSku na nás bude čekat nový koník a také Taylor.Těším se. No,moc se ale nětěším na tu cestu,ach jo,přes dvě hodiny.Ale furt lepší jak jet někam do Prahy,to jo. No,mám nervy,bojím se hodně :D :D zase nebudu spát :D no,ale nějak to přežiju,musela jsem dělat i horší věci :D... Jinak jsem se musela učit,to je kapke nevýhoda že je ALS v neděli,ale tak jsem to stihla,úkoly napsala a poučila se na písemky a zkoušení.

A jak mě poznáte ? Jsem velmi malá,budu mít u sebe Davise,mám rovnátka....no však mě poznáte,teda jestli mě díky mého vzrůstu vůbec uvidíte ;D Někdo mě má na FB,tak ví jak vypadám,tak když tak podle toho :) Těším se na vás :)