BREYER KONĚ NA PRODEJ ! ZDE !

Listopad 2011

Po delší době =) 30.11.2011

30. listopadu 2011 v 14:09 | Wella |  Novinky
Tak se ozývám po pěkně delší době =) moc se omlouvám,že nepíšu,ale není nějak nálada a ani mi nepřichází nápady na články.Sem tam tu nějaký hodím,ale jinak skoro nic.Hrůza se mnou :D napsat 7 článků včetně tohoto za měsíc listopad =D no,ale někteří jsou horší :D Jinak na gymplu OK,teď bylo to čtvrletí,známky 1 a 2 ale akorát 2- z bioly,se mi tam nějak nedaří.Jinak dnes jsme se zrovna zase neučili,den otevřených dveří,tak do 10:00 kino a hup domů ! :D je to tam prostě bombastic.. :D Jinak v nedělku už byl 1.advent,co ? Škoda že jsme letos neudělali adventní věnec,ách jo :( já to teda osobně moc neumím a mamka nemá čas.Ale tuto neděli už 2. a o dva týdny později Vánoce ! A prázdniny! Se těším šíleně moc ;) A nevím,jestli bude nějaké BH,mamka povolila ale já nevím,jestli chci :) chci totiž něco jiného,ale to si budu moct vybrat až v lednu,takže spíše asi toto.A taky chci určitě zrcadlovku!Ale mamka říkala že peníze prostě nejsou takže bohužel ne :( co se dá dělat.A co si přejete vy? Nějaká BHčka ? Jinak v prosinci teď máme dost oslav takže se těším :) prosinec je prostě nejlepší ! ;) Jinač u žibých koní v pohodě,fajně :) A jak to vypadá s V OHROŽENÍ ?Konečně jsem se toho dneska chytla,takže čekejte asi v pátek,v sobotu nebo v neděli další díl ! :)

Tak já se s vámi loučím :) napíšu asi teď o víkendu článek a v pnodělí čekejte Koníka měsíce :) a pak nevím... fakt nevím :D no tak jdu se teď pdoívat k vám,co je nového :))

Aktualizace prodeje breyerů

19. listopadu 2011 v 15:16 | Wella |  Na prodej
Tak, tentokrát měním ceny koníků,protože se nikdo nechytá. Přidávám i CM La Volte,nějak mi zaostává ve sbírce.Dávám na prodej i CM stablíky,boročci leží jenom v krabici myslím že by to chtělo dát někomu,kdo tyto koníky sbírá :)


Traditional pony CM Little Prince, CM La Volte
Cena: 400 kč + poštovné
Stav: nepoškozená, můj první CM traditional breyer, je plemene kaspický pony, u nás byla jenom jako poník pro radost,nehodí se tu k nám. Dám k ní i knihu Little Prince + nějaké přislušenství,jestli je najdu.


Stablemates CM koně na prodej:
Cena za kus: 50 kč + poštovné
Stav: Všichni koníci jsou CMka,namalované mnou,zakončené matným lakem,bohužel jdou na nich vidět bublinky, které se mi tam objevili při zamatňování :/ :(

NA SMKA SE PODÍVEJTE ZDE NÍŽE,NAPIŠTE MI A DOHODNEME SE. PRODÁVÁM VŠECHNA SMKA,KROMĚ THUNDER CLAPA!!!Zájemci nechť píší na muj e-mail verca1998@seznam.cz kde se dohodneme na ceně poštovného :)
NECHŤ PÍŠOU JENOM VÁŽNÍ ZÁJEMCI !
CM americký klusák EL Torenzo - PRODEJ

16. listopadu 2011 v 17:34 | Wella |  Na prodej
Prodám am.klusáka EL Torenza,myslím že je dost povedený,mírně vytinovaný,lysinka, kopýtka jsem nechala stejná ;) OF SCH je tennesák :) zbývá mi na něm matný lak,aby se nebarvil :)
Počet kusů: 1
Cena: 110,- + poštovné

Zájemci pište na verca1998@seznam.cz kde se dohodneme na ceně poštovného :)CM americký klusák EL Torenzo

16. listopadu 2011 v 17:31 | Wella |  Moji přemalovaní koníci
Po delší době jsem se chytla zase malování koníků.Mojí ,,obětí" se tentokrát stál OF SCH Sunny,bývalý tennesijský mimochodník.Je přebarvený na ryzáka,je mírně,černě vystínovaný a má lysinku.Dala jsem ho na amerikcého klusáka,ať má změněné plemeno ;) Bude na prodej,dám ho hned do dalšího článku :)

Koník byl samozřejmě přidán na mé rajče do alba
CM horses.


Koník č.11 listopad vyhodnocení

9. listopadu 2011 v 18:12 | Wella |  Koník měsíce
A je tady vyhlášení koníka měsíce ! Bylo to dost těsné,ale nakonec zvítězila jednička,tedy muj favorit Dustík ! :) Gratulace ;)

Koní měsíce č.11 listopad

7. listopadu 2011 v 18:34 | Wella |  Koník měsíce
Vzpomněla jsem si ! Jsem chytráá :D Hlasujte o nejlepšího koníka z breyerfestu 2011.Já jsem jednoznačně pro Dustyho,co já vím,možná bude meine,kéž by :)) Hlasujte do středy 18:00,ať vyhraje ten nejlepší !

1
2011 BreyerFest Store Special Dusty 750 Pieces Boyla
2.
BREYERFEST 2011 CELEBRATION HORSE PECOS #711213--WOWEE!
3.
MODEL HORSE Breyer Breyerfest 2011 Spun Gold Appaloosa
4.
Breyer 2011 SR Breyerfest WISH ON A STAR - One of 1,100 & EXTRAS!

obrázky z ebay.com

Hlasujte dole v anketě ↓↓

Anketa byla ukončena

Summer ranch slaví 2 roky !

1. listopadu 2011 v 0:00 | Wella |  Novinky
1.listopad je pro Summer ranch velkolepý den.V tento den se totiž počítají roky,jak dlouho náš blog zde slídí.Breyery sbírám sice mnohem dělší dobu,tedy v březnu 2012 už to budou 3 roky,ale tento blog vznikl až delší dobu potom.Původní ranch byl na hostingu wbs.cz , tedy přesně www.sumer-ranch.wbs.cz a úplně ten první,kde jsem zveřejňovala svou sbírku,je tento ►www.ranch-schleich.wbs.cz a představte si,že ještě existuje ! Můžete na něm nalézt nějaké články a fotky :) Musím se ale přiznat,Summer ranch je jediným blogem či webem,u kterého Wellunka zůstala tak dlouho ! Sotva jsem vydržela u nějakého blogu půl roku,natož 2 roky ! Stále mě to tu baví a já doufám,že mě to bude bavit co nejdéle.Jsem moc ráda za vás,za vás návštěvníky,kteří tento blog navštěvujete a pozorně si přečtete i nějaký ten článek,jak s fotkama,či jen s textem.Za 2 roky jsem stihla toho dost(pro mě): nasbírat BH,i prodat.2x jsme oslavili Vánoce,2x Nový rok,jednou Halloween,2x den,kdy jsem si koupila svého prvního breyera,1x jsem se zúčastnila breyer live show a také plno dalších akciček,včetně focení,natáčení seriálů a mnoho,mnoho dalšího.

HAPPY BIRTHDAY SUMMER RANCH ! :)