BREYER KONĚ NA PRODEJ ! ZDE !

Leden 2012

Seriál cesta na JIH - Úvod

29. ledna 2012 v 17:55 | Wella |  Seriál cesta na JIH

Malé stádečko koní pod vedením Sira Toma žije daleko na severu,v zemi koní zvané Oklahomský pól.Žijou zde v opravdové zimě, kde je v létě teplota pouze 7 °C maximálně.V zimě jsou zde teploty až -20 °C. Stádečku to ale nevadí.Jsou na to zvyklí,dokonce i nejmladší člen stáda,hříbátko Eliot.Žijou si naprosto poklidným životem,než když přitelí černá orlice - poslíček zpráv stáda Sira Toma.Ona všechno zjišťuje,co se děje ve světě,co se děje na Oklahomském pólu....Bohužel přiletí se špatnou zprávou - Letos mají být na Oklahomském pólu teploty až -100 °C,což je nemožné v takových podmínkách přežít.Orlice okamžitě ruší svoji práci u Sira Toma a odlítá se svými příbuznými na jih.Sir Tom je vyděšen - co bude dělat ? Rozhodne se však,že se bude muset se svým stádem vydat také na jih.Mají na to týden,aby z Oklahomského pólu utekli,než bude zle.Proto vyrazí na cestu se svou dcerou Cassandrou,klisnou Jane a jejím hříbětem Eliotem na náročnou cestu.Bude probíhat bezpečně,nebo se něco stane ? Potkají někoho dalšího,kdo se vydává na jih ?

VÍCE V SERIÁLU CESTA NA JIH !


28.1.2012

28. ledna 2012 v 19:58 | Wella |  Novinky
← Ona,nejlepší klisna na světě... Budeš mi chybět ♥ :(
28.1.2012
-Ano,po roce a zhruba 3 měsíce jsem skončila se svým klubem...Skončila jsem z opravdu vúžných důvodů,je jich tolik,že by to bylo na celý list papíru.Jsem hodně zklamaná a stále jsem od tohoto bývalého ranche očekavala zlepšení.Dávala jsem mu tolik šancí,že už ani nevím.Dál jsem už ale bohužel nemohla.Včera jsem definitivně skončila a je mi to líto,opravdu.Víte,jezdit 10 minut,je fakt k ničemu.Já dál opravdu nemohla,i když to byl můj vysněný ranch... Ranch s westernovým zaměřením,s americkými plemeny koní,s mýma nejoblíbenějšíma plemenama,ach...Jak já si ještě pamatuji,jak sem vám sem psala,že jdu zase jezdit na koni a že jsem se projela na QH klsině... Kam se hrabou ty staré časy...teď zase končím a jsem opět na začátku.Zase bez koní,bez všeho...je to hnus,mnozí z vás to možná zažili...Jela jsem domů se slzami s očích,opouštěla jsem svůj vysněný a pro mě nejlepší ranch na světě - jenom kdyby tam nebyla jedna zásadní chybička(spíše CHYBA).No jo,budu nastupovat někde jinde ? Nejspíše jo,doufám že jo ! Bohužel ale budu jezdit anglii,to zase bude... Všechno zase znovu,od začátku...Budu to muset nějak zvládnout,ale stejně mě nejvíce mrzí,že se k westernu asi už nedostanu,jinou stáj s westernem jsem nesehnala...

Jinak NEJSPÍŠE připravuju nový seriál,jenom NEJSPÍŠE jo,tak se netěstě dopředu :))

Barrel racing - 21.1.2012

22. ledna 2012 v 17:50 | Wella |  Deníček ranche
Katka s Peťkou vytáhly Diabla a Blue na jízdárnu a pořádně je prohnaly na baralech.Diablo zase vyváděl,jako vždy.Nevím,když už se to naše nemožné hřebčisko zklidní...Ale Peťa se s ním pořádně porvala a na 2.pokus Diablík zajel barely čistě :) Blueinka jako vždy naše nejlepší rychlostní klisna,zvládla vše na jedničku s výborným časem :) Jen tak dál !


Více fotek pod c.č.

Painting 1 - Friesian horse

21. ledna 2012 v 20:30 | Wella |  Moje výroba
Hodně teďkom ,,maluju" koně.Jistě znáte po youtebe tzv. speedpaint horse,toto se mi hrozně moc líbí tak jsem se o to pokusila také.Mým prvním výtvorem je fríský kůň.Koně jsem malovala podle předlohy.Barva docela hezky udělaná,ale ta hříva je divná,techniku ještě neumím.Práce zhruba 3 hodiny....

ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ !!!!!!!!!!!


Klikni pro zvětšeníKoník byl dělán podle této předlohy:Seriál v ohrožení - Když se něco nepovede...

20. ledna 2012 v 18:10 | Wella |  Seriál v ohrožení
Sestřih těch nejlepších nepovedených scének.Bylo jich sice o mnoho více,ale něco jsem i smázla hned po natočení scénky z kamery.No,snad se vám to bude líbit.Bylo to prostě super a sranda ! :D Všem jinak za sledovanost mooc děkujeme,tento seriál měl dost úspěch ! ;)


Sníh 2012

15. ledna 2012 v 15:58 | Wella |  Fotogalerie
Konečně už nám pořádně sněží ! Bylo na čase,jeden den sníh byl,druhý zase ne... Včera už nám docela dost nasněžilo,a protože jsem měla čas,vzala jsem své oře na 1.fotky ve sněhu ! Protože se mi vybila baterka ve foťáku,zbytek koní jsem musela dofotit ještě dneska ;) Naštěstí sníh vydržel a stále sněží a sněží ! Skoro mi zmrzly prsty,fakt... i přes ty rukavice :D ale za to to stálo,fotky jsou docela pěkné,myslím si,že lepší jak vloni ! ;)

ZDE


Seriál v ohrožení - 6.díl(poslední)

14. ledna 2012 v 21:51 | Wella |  Seriál v ohrožení
Seriál v ohrožení tímto dílem končí ! Chtěla bych vám moc poděkovat za vaši sledovanost,doufám,že se vám celý seriál líbil.Také děkuju mým kamarádkám Lenny a Hance,které mi pomáhaly a dabovaly koníky.Díky :) Ještě si počkejte na nepovedené scény,to dám do dalšího videa zvlášť ;)
-------------------------------------------------------------------------------
Yasmin se probudí vedle Nighta.Oba jsou přivázáni ke stromu a nemohou se od zlého černého koně dostat.Podaří se jim to,nebo ne ? Jak to je s Light ? Dostala se z tunelu,bezpečně ven ? A co rodiče obou hříbat - Najdou je ? Jak to nakonec skončí - tragicky nebo šťastně ? Všechny odpovědi na tyto otázky právě najdete v tomto díle !


Silvestr 2011 + Onňostroj

13. ledna 2012 v 20:47 | Wella |  Moje videa
Tak jsem vyzkoušela jak moje kamera umí zachycovat ohňostroj.Je to dost bída,ale sem tam na ohňostroj krásně zaostřilo takže myslím,že docela dobré.Taky tady u nás ten ohňostroj nicmoc,Praha to fakt není :D :) Omlouvám se že je to až td,ale není čas :(


Ehh... 7.1.2012

7. ledna 2012 v 19:50 | Wella |  Novinky

← ♥ ♥ prostě nejlepšííí ♥
- No jo jednou se z Nightwishů pokákám :D ale co,jsou prostě sůper :)) A teď k novinkám... Jsem z tohoto týdne naprosto úplně totálně vyčerpána školou :/ už mi z ní doslova hrabe,tento týden jsem proseděla každý den učením,písemek až nad hlavuu, na PC jsem snad byla tak max. 20 minut,a to jen pro howrse...No hrůza,příští týden zase X písemek,i když to ale zase nebude tak nabité jako tenhle... ale přežít to přežiju ;) U koní jinak nic takého,teď jsem nebyla,trenérka byla nemocná :) O Vánocích jsem vám nic nenapsala,co mí milí ? Byly takové,jaké jsem očekávala.Prostě obyčejné,pár oblečení,hodinky, 2 knihy... i když v jednu chvíli jsem i čekala že tam bude zrcadlovka,protože jsem dostala 8 GB paměťovou kartu,ale stejně nic ;) ale neřeším to už :) ale rodiče dostali Robo - vysavač,je luxusní ! Konečně bude konec luxování ! :D Silvestr tež O.K.,šla jsem spát v celku brzo,jenom škoda,petardy jsme letos neměli... Ale mám všechen ohňostroj natočený,dám ho na youtube,až bude kapku více času... ach jo,ať už je konec pololetí... Jinak jsem dala 2 články,budu ráda,když je okomentujete :) teď se jdu na chvíli mrknout k vám ;) čekejte mě tu asi až zase za týden,fakt to mám šíleně nabité..

Cinnamonmewmew pro rok 2012

7. ledna 2012 v 19:30 | Wella |  Ostatní videa
Po čase jsem zavítala na kanál Cinnamonky a koukla jsem se na video co Cinnamon připravuje pro rok 2012. Jsem zvědavá a moc se na všechno těším :) video má fakt dostdobře udělané,jako vždy ! :) Moc se těším hlavně na Conquering tidee :)))CM GG Valentine and Heartbreaker

7. ledna 2012 v 19:19 | Wella |  Přemalovaní BH
Tyto koníky dost lidi rádi CMkujou :) Koukala jsem se po Ebay,našla jsem tam dost slušnou CM GG dvojici.Musím uznat,fakt paráda ! Val je fakt nádherná,boží barvička,krásně vystínovaná :) Heart je zkrátka dost podobný,jako mamina :) Jsou fakt boží, ti se mi fakt moc páčí ! Přijdou mi takoví indiánští :D i když více se mi asi líbí CM od Lintí :) Stojí 500 dolarů,což je fakt pěkná suma,zhruba okolo 10 000 kč.Cena mi přijde ale fakt přehnaná ;)

P.S.: Mohl by mi prosím někdo poslat profil na Ebay od Deby71 do komentářů ? Nemůžu ho nikde najít :( moc prosím!


Koník měsíce č.1 leden VYHODNOCENÍ

4. ledna 2012 v 18:54 | Wella |  Koník měsíce
Tak,omlouvám se,zase se spožděním... Bohužel jsem sledovala Prostřeno! a teď mám opravdu hrozně moc učení,tenhle týden je šíleně nabitý,že nevím co se dřív učit.Ale teď mám volnou chvíli tak vyhodnotím koníka č.1 leden,téma elements.Zvítězila jednička s počtem 7 hlasů,gratulace koníkovi :)

Koník měsíce č.1 leden

2. ledna 2012 v 12:02 | Wella |  Koník měsíce
NOVINKA* PRO ROK 2012 - Vymyslela jsem pro nový rok takový jiný typ koníka měsíce.Bude prostě určité téma,které bude trvat určité měsíce.Pro nastávající 4 měsíce - leden,únor,březen,duben; jsem si vymyslela téma ELEMENTS.Tedy,během těchto 4 měsíců budete hlasovat každý měsíc mezi 4 fotkama s určitým prvkem,tedy v lednu jsou zemní fotky s modely koní,v únoru s ohňovými fotkami s modely koní atd.Od května zase začne jiné téma,ale to je ještě daleko ;) Jestli nechápete tak prostě jenom hlasujte :)

TÉMA: ELEMENTS(Země,oheň,voda,vzduch)
Měsíce hlasování: leden,únor,březen,duben
*přeškrtnuté znamená že už to bylo nebo je ;)

Leden - Země
- No,jaké můžou být ,,zemní" fotky modelů koní,než jenom nějaké úplně obyčejné.Napsala jsem do vyhledávače deviantartu ground breyer(zemní breyer) a našlo mi to prostě obyčejné fotky v přírodě ;) tak hlasujte tedy :) Máte čas do středy 18:00

1

2

3

4

Anketa byla ukončena

HAPPY NEW YEAR 2012 !

1. ledna 2012 v 0:00 | Wella |  Novinky
deviantart.com
ÁÁ,je to tady,nový rok 2012 ! Tento článek je přednastavený,momentálně jsem někde venku a koukám se na ohňostroj :D ( my bohužel nemáme,letos jsme nekupovali,když je tak krize,proč zbytečně vyhazovat peníze,že jo... ) všem přeju plno úspěchů v Novém roce,ať je lepší nebo JEŠTĚ lepší než ten předchozí,tedy 2011.Hrozně to uteklo,zase\ další rok... No,uvidíme,co nám přinese 21.prosinec,jestli opravdu konec světa.. každopádně narozeniny mého taťky =D Tak ještě jednou vše nejlepší,co nejvíce BHček a PSček,samé zdravíčko,štěstíčko, milion úspěchů a nevím co ještě všecko :) HAPPY NEW YEAR ! :))
deviantart.com