BREYER KONĚ NA PRODEJ ! ZDE !

Únor 2012

Pozvánka na studbook Summer ranche

18. února 2012 v 16:05 | Wella |  Novinky
No,stránku jsem sice založila již 12.2.2012,ale dokopala jsem se dokončit celý S/D list až včera a dělala jsem ho až do 22:15...A udělala jsem ho taky hlavně proto,že Samantha Kroese mi odeslala rodokmeny předevčírem,je skvělá a čekala jsem to teda mnohem pozdějc ! Tak,dost keců,stránka studbooku tady - www.studbook-sr.wbs.cz Doufám že většina z vás využije :) Mám pro vás 2 výhody,když využijete S/D list:
  • udělám vám rodokmen pro vašeho koně(za určitou dobu)
  • připouštím i s jinými značkami koní(to zn. schleich,papo... prostě všechny značky i velikosti)
Děkuji všem za omrknutí a když tak okomentování :)

Eliot - Cesta na JIH

17. února 2012 v 20:14 | Wella |  Original drawing arts
ELIOT - CESTA NA JIH(JOURNEY TO THE SOUTH)
Eliot je jeden z hlavních hrdinů nového seriálu cesta na JIH,trailer můžete shlédnout ZDE
Opět jsem celého koníka kreslila já,jak malba moje,tak i kresba... Je na něm hříbátko Eliot,hl.postava ze CNJ.Moc jsem nevěděla,jak si poradit s těma tečkama,co má normálně model,ale nějak jsem to vykutila :) posuďte sami :)Koník měsíce č.2 únor VYHODNOCENÍ

17. února 2012 v 13:29 | Wella |  Koník měsíce
Já vím,zase pozdě :D neřešte mě :D Koníkem měsíce č.2 únor a zároveň ,,fire horse" se stává koník č.1 s počtem 5 hlasů ! Gratulace :)

Stop motion - Ptáci darebáci

15. února 2012 v 16:56 | Wella |  Moje videa
Po dlouhé době jsem udělala další stop motion :) Složen ze 194 snímků,tak snad stop motion bude stát za to :) hudby se nelekejte,je to tam schválně :DDD


KOPÍROVÁNÍ SOUTĚŽE NBAV

14. února 2012 v 11:16 | Wella |  Novinky
Pamatujete si ještě známou soutěž z minulého roku ? NBAV 2011? Připomeňme si třeba oficiální tabulky,najdete je ZDE.Jen tak náhodou jsem byla na něčím blogu a četla jsem tam komentář od Ančos - někomu psala,že má úkol nebo tak něco... klikla jsem na ni,napsané - Soutěž jménem VDSH a u něho napsané tabulka.Kliknu na to ! A co že tam je ??? No jasně,tabulky,úkoly přesně jak jsem to měla já ! Dobře,tabulky nejsou stejné,něčím se liší,ale i úkol je zkopirovaný - najdi koníka - to jsem vymyslela já ! Ale celý nápad s těma tabulkama byl jenom MŮJ MŮJ MŮJ ! Sice se v nečím liší,ale ty tabulky s úkolama,to prostě.... to bylo čistě z mé hlavy... Nikdo mi ho nesebere ! Tak ať si milost slečna laskavě tuto soutěž zruší,nebo bude zle ! Můžete se přesvědčit tady - http://speedhorses.blog.cz/1201/tabulka-1-vdsh a TADY se přesvědčte,že ty mřížky u NAJDI KONÍKA jsou stejné jako u mě :/

Kur** ! To se furt musí kopírovat ?????!!!!!!!!!!!! Už tak mi stačilo že kopírujou mé seriály,což jsem ještě nějak skousla... ale mě už to vážně nebaví !!!!!!!!!!


Koník měsíce č.2 únor

13. února 2012 v 11:49 | Wella |  Koník měsíce
ohh :( omlouvám se,píšu to až 2.pondělí v měsíci... úplně mi to vypadlo,zase jsem zapomněla :/

NOVINKA* PRO ROK 2012 - Vymyslela jsem pro nový rok takový jiný typ koníka měsíce.Bude prostě určité téma,které bude trvat určité měsíce.Pro nastávající 4 měsíce - leden,únor,březen,duben; jsem si vymyslela téma ELEMENTS.Tedy,během těchto 4 měsíců budete hlasovat každý měsíc mezi 4 fotkama s určitým prvkem,tedy v lednu jsou zemní fotky s modely koní,v únoru s ohňovými fotkami s modely koní atd.Od května zase začne jiné téma,ale to je ještě daleko ;) Jestli nechápete tak prostě jenom hlasujte :)
TÉMA: ELEMENTS(Země,oheň,voda,vzduch)
Měsíce hlasování: leden,únor,březen,duben
*přeškrtnuté znamená že už to bylo nebo je ;)
Únor - Oheň
-Tak jsem zase brouzdala po deviantartu a našla nějaké fotky modelů koní,které splývají s ohněm.Tak tedy hlasujte :) Máte čas do středy 18:00

1
2
3
4
Photos by DeviantART.com

Anketa byla ukončena

Seriál cesta na JIH - 1.díl

11. února 2012 v 19:44 | Wella |  Seriál cesta na JIH
Je tady 1.díl seriálu CNJ,tedy cesta na JIH.

Celý seriál se odehrává v zimním prostředí,v hlavních rolích je malé stádečko koní,kteří se musí vydat na jih,protože brzy budou mrazy až -100 stupňů,což je nemožné přežít.Dokážou se dostat na jih včas,než bude pozdě ? Sledujte seriál a dozvíte se více !


27.design

10. února 2012 v 20:10 | Wella |  Novinky
No,takže první věc na blogu jsem splnila ! :D Udělala jsem nový design ;) No,zabrala hodně moc času,fakt hodně... pohrála jsem si hodně s brushama,se stínama... Jsou na něm novinky 2012 :) aach já je miluju ♥ ty hříbátka :) moc bych chtěla i tu appaloosu s krávou a se psem,krávu hrozně sháním a ta by se mi náramně hodila :) Je sladěn v zimních barvičkách ;) co na něj říkáte vy ?Spring Holidays starts !

10. února 2012 v 17:27 | Wella |  Novinky
-Tak,nám ode dneška začínají jarní prázdniny :) takže supper ! :) já bych sice raději asi byla ve škole,protože v tom našem baráku to je o ničem.Není prostě co dělat... rodiče mě nikam nevezmou....budu ZASE trávit doma....ale zase naopak budu mít aspoň pokoj od učení,no..
-Jezdím už v novém klub.Klub se jmenuje Vitality Slezsko,mají to tam fakt luxus a hlavně tam mají halu což je super :) budu bohužel jezdit anglii,nic jiného mi totiž nezbývalo a chtěla bych to zase skusit :)
-Jinak čtu čtu čtu :D úplně jsem se zamilovala do knihy typu Zlatý kompas - teď mi zbývají přečíst 2.díl jedinečný nůž a 3.jantarové kukátko :) Philip Pullman je prostě super spisovatel ! ;)
-jinak stále zavíslák jsem na Nightwish ♥ neustále je poslouchám ♥
-Jo,a co jsem dostala na vízo... nepsala jsem vám to tu,že ? :D no měla jsem 3 dvojky,což je na to že jsem na gymplu docela dobré,ne ? :D
-no,co bych ještě napsala....nic zajímavého dalšího se v mém životě neděje :) hlavně chci jet na MLS,byla by to skvělá příležitost,tak blízko ! ;)
Co se týče blogu a breyerů obecně,mám pro vás připravené tyto věci(neslibuju ale že je všechny splním):
*Nový design
*1.díl cesty na jih
*Kresba do original drawing arts
*Nějaké fotky
* S/D list(už jsem zaslala Samanthě Kroese žádost o rodiče,rodokmeny mi ale zašle později,protože nestíhá) ale vytvořím offical stránku... doufám že S/D list většina z vás využije...
* budu nejspíše něco na BHéčka vyrábět... už jsem dlouhou dobu nic neudělala
*Že bych už konečně udělala zase stop motion ?

to by mělo být asi vše,BYE :)
Wella

Conquering tide - Part 7

10. února 2012 v 17:25 | Wella |  Ostatní videa
Abych se přiznala,tento díl jsem ale vůbec nepochopila.Vůbec nevím,o co go.Kdo by byl tak hodný a vysvětlil by mi to do komentářů,byl by skvělý ;) díky :)


Cassandra - Cesta na jih

3. února 2012 v 20:08 | Wella |  Original drawing arts
ORIGINAL DRAWING ARTS
Vítám vás v nové rubrice,která nese zkratkou název ODA ! Budu zde dávat své výtvory,které jsem malovala.Budu hlavně malovat hlavní postavy z MÝCH seriálu,aktuálně se budu snažit namalovat všechny z CNJ(Cesta na jih),ale také i určitě jiné koníky :)

CASSANDRA - CESTA NA JIH(JOURNEY TO THE SOUTH)
Cassie je jedna z hlavních hrdinů nového seriálu cesta na JIH,trailer můžete shlédnout ZDE
Tentokrát je tahle kresba úplně,ale úplně dočista moje...Hlavičku koníka jsem úplně sama nakreslila,podle jednoho návodu,poté namalovala... proto nemáte žádné,ale žádné právo kopírovat můj výtvor.Kdo ho zkopíruje,toho uškrtím !!
Děkuji za vaše názory,klidně kritizujte,je to teprve můj 2.výtvor a 1. kresba ;)


Seriál cesta na JIH - Trailer

3. února 2012 v 16:20 | Wella |  Seriál cesta na JIH
A je tady nový seriál ! Protože se většině vám seriál v ohrožení líbilo,rozhodla jsem se,že vytvořím nový seriál - tentokrát jsem ho natáčela sama,v zimě.Seriál se jmenuje CESTA NA JIH(v angl.překladu JOURNEY TO THE SOUTH).
-----------------------------------------------------------------------------
Malé stádečko koní pod vedením Sira Toma žije daleko na severu,v zemi koní zvané Oklahomský pól.Žijou zde v opravdové zimě, kde je v létě teplota pouze 7 °C maximálně.V zimě jsou zde teploty až -20 °C. Stádečku to ale nevadí.Jsou na to zvyklí,dokonce i nejmladší člen stáda,hříbátko Eliot.Žijou si naprosto poklidným životem,než když přitelí černá orlice - poslíček zpráv stáda Sira Toma.Ona všechno zjišťuje,co se děje ve světě,co se děje na Oklahomském pólu....Bohužel přiletí se špatnou zprávou - Letos mají být na Oklahomském pólu teploty až -100 °C,což je nemožné v takových podmínkách přežít....Více informací na http://sumer-ranch.blog.cz/1201/serial-cesta-na-jih-uvod