BREYER KONĚ NA PRODEJ ! ZDE !

Březen 2012

Jane - Cesta na JIH

31. března 2012 v 15:15 | Wella |  Original drawing arts
JANE - CESTA NA JIH(JOURNEY TO THE SOUTH)
Jane je jedna z hlavních hrdinů nového seriálu cesta na JIH,trailer můžete shlédnout ZDE
Po docela dlouhé době jsem se zase chytla malování,nakreslila hlavu koně a docela rychle namalovala,už to docela rychle zvládám za rychlou dobu... bylo to jednodušší,protoře Jane(Little Tahoma) má hnědou barvičku,s kterou se mi dobře pracuje :) co říkate na ni vy ?

NBAV 2012 - Aktuality 29.3.

29. března 2012 v 18:01 | Wella |  Soutěže
Hrůza,špatné.... Je nás pouze 11,a to prostě takhle začít nemůžeme... Psala jsem do skupiny facebooku,tam mě každý zignoroval,do každého článku dávám klikačky na soutěž... Nikdo se nehlásí,je mi to líto... Musí nás být aspoň 16,jak minulý rok,jestli nebude tento počet zaplňen,budu nucena do 3.dubna 2012 soutěž ZRUŠIT.A je mi to prostě jedno,tu soutěž pořádám pro vás,ne pro sebe.Takže když nás 16 do 3. nebude,prostě to zruším a neseru se prostě. No nic.... co už narobím ;)

Když to na vás takhle nezabírá,potěší vás aspoň hlavní ceny pro výherce,tedy pro 1.místa...
pokud se umístí sběratel schleichů získá za 1.místo CM TWH EL TORENZA
pokud se umístí sběratel breyerů získá za 1.místo CM THOROUGHBREDA TEEKANE - má pouze tečky udělané,takže si ji můžete úplně nanovo přebarvit.

Samozřejmě k tomu bude asi kokarda...
Ceny pro další místa zde budu zvěřejňovat,pokud se zaplní aspoň těch 16 účastníků....


Seriál cesta na JIH - 3.díl

25. března 2012 v 17:29 | Wella |  Seriál cesta na JIH
Je tady 3.díl seriálu CNJ,tedy cesta na JIH.

Celý seriál se odehrává v zimním prostředí,v hlavních rolích je malé stádečko koní,kteří se musí vydat na jih,protože brzy budou mrazy až -100 stupňů,což je nemožné přežít.Dokážou se dostat na jih včas,než bude pozdě ? Sledujte seriál a dozvíte se více !Little Naliba,Little Tahoma 24.3.2012

24. března 2012 v 12:30 | Wella |  Fotogalerie
Fotky naši nové klisny Little Naliby pod sedlem s Peťkou a ve volnosti ve společnosti s Little Tahomou.Fotky z dopoledne,krásně nám svítilo sluníčko tak jsou fotky dost ostré a pěkné :) užijte si je ;)
ZDE
21.3. - 1.jarní den

21. března 2012 v 19:43 | Wella |  Novinky
 • Jou,první jarní den ! :) Už jsme zase dalším krůčkem na letní prázdniny,ani nevíte jak se těším :)) i když sice to celé pronudím... ale musím si vymyslet program,už teď dopředu ! ;)
 • Teď k dnešku.... 1.jarní den se dobře vydařil :) Psala jsem sice 2 písemky,ale právě ty by měly snad dopadnout dobře... jestli se to vydaří,budu tento den považovat za fakt DOKONALÝ :)
 • Navíc jsem byla ještě dneska si koupit pár věcí na sebe,takže tež fajné ;) spokojenost :)
 • Včera jsem byla na koních... nevím jestli jsem vám to říkala,ale jezdím zase western :) ono to tam šlo no.... a strašně je to tam fájne :) prozatím si nestěžuji :D
 • Jinak přijel nový přírustek... jak jsem přijela tak to tenhle den ještě zpestřilo... :) je to kobylka appaloosy,CMko :) více v c.č. :))

Hromadná vyjížďka 17.3.2012

17. března 2012 v 19:34 | Wella |  Deníček ranche
Dnes bylo opravdu mimořádně teplé počasí(konečně) tak se holky rozhodly,že si všechny zajedou na vyjížďku.Už dlouho jsem holky neviděla pohromadě na vyjížďce,vždycky jely po dvou nebo tak.Bylo to parádní a holky určitě nelitovaly,jen aby nám to počasí vydrželo ! Více fotek ZDE

http://img8.rajce.idnes.cz/d0801/6/6171/6171008_c02872ad7491839dea75b770f66a2931/images/P1090583.jpg

http://img8.rajce.idnes.cz/d0801/6/6171/6171008_c02872ad7491839dea75b770f66a2931/images/P1090588.jpg

http://img8.rajce.idnes.cz/d0801/6/6171/6171008_c02872ad7491839dea75b770f66a2931/images/P1090591.jpghttp://img8.rajce.idnes.cz/d0801/6/6171/6171008_c02872ad7491839dea75b770f66a2931/images/P1090598.jpgIkonky - NBAV 2012

5. března 2012 v 20:08 | Wella |  Soutěže
Tak jako minulž rok jsem vytvořila ,,hlavní" obrázek NBAV a také klikací ikonu.Budu převelice ráda,když ji zmíníte na blog,buďto se zmíníe přímo ve článku nebo dáte klikací ikonu do menu :) Děkuji moc všem :)

STÁLE SE PŘIHLAŠUJTE ZDE NA OFFICAL PAGE STRÁNCE

Hlavní obrázek


KLIKAČKA


Soutěž - nasbírej body a vyhraj 2012

5. března 2012 v 13:24 | Wella |  Soutěže
A je tady 2.ročník soutěže ,,Nasbírej body a vyhraj" 2012,tedy zkratkově NBAV 2012.Ti,kteří čtou poprvé NBAV a vůbec neví o co jde,sepíšu všechna pravidla a info jako minulým rokem,prostě všechno :) Prosím i ty,kteří byli účastníky soutěže minulým roke,ať si přečtou pravidla soutěže znova,došlo ke změnám soutěže ! Doufám,že se vás přihlásí více a nebude to taková bída :/ Když se nepřihlásíte,pěkně mě naserete ! :D :D
O co jde?
Jde o velikou soutěž a vní bude několik tabulek úkolů(nejspíše 4,mini.rok nám to takhle vyšlo)

Vzor tabulek 2011 najdete ZDE bude to vypadat stejně,akorát s jinými úkoly ;)

Nebojte se,žádné masakry dávat nebudu.Tabulky zde dám zvlášťť,do jiného článku,kde je seřadím od 1 bodu do 4(možná jich bude více,pouvažuju nad tím).Z tabulek si NEMŮŽU skákat jak chci.Vždy bude třeba např.tabulka úkolů za jeden bod bude trvat dva týdny,po vypršení tohoto termínu(jakmile všichni účastníci dokončí nebo nedokončí úkoly),přesuneme se do tabulky úkolů č.2.A tak to bude až do poslední tabulky.
Info NBAV 2012 + nějaké změny soutěže k roku 2012 :
 • Letos nebudu dávat nikomu úkoly zvlášť.To zn.,nebudu dávat každý den úkol někomu jinému,jsem na gymplu,nemám čas tady sedět.Navíc si myslím,že vy taky nemáte moc chuť sedět každý den na mém webu
 • Tak to tedy bude takto.Dejme tomu bude 20 účastníků,tak tedy 10 účastníků dostane úkol,který musí splnit za jeden týden.Po vypršení jednoho týdnu bude mít úkol zbylých deset,kteří budou mít také na vyplnění úkolu 1 týden.Jakmile vyprší termín,skončí tabulka a nastává další.
 • Jestliže nesplníte úkol do termínu,nebudou vám odečteny body.Prostě nezískáte žádné,budete mít nulu.Pokud však úkol splníte,body získáte.Také body nezískáte,když odpovíte špatně.Poloviční body nedávám a ani neodečítám.
 • Bod = číslo tabulky. Tedy,máme aktuálně tabulku č.3,když splníte úkol,získáte 3 body.
 • Pro každého účastníka by měly být úkoly stejné nebo aspoň podobné ;) musí být prostě ve stejné váze,abych třeba někomu nedala vyfotit breyera a tomu druhému najít fotku třeba ;)) tak ne,bude to prostě podobné ;) však se koukněte do tabulek z roku 2011,tak nějak to bude :))
 • Pokud jsi schleich sběratel,budeš mít schleich úkol.Pokud breyer sběratel,budeš mít breyer úkol.Smí se však přihlásit i jiné značky,klidně i smíšeně,je to naprosto jedno !! Prosím vás,ať ale vlastníte aspoň jednoho ;)
 • Ten,který bude mít nejvíce bodů,vyhrává ! V případě sešlosti více lidí se stejným počtem bodů potom bude FOTOGRAFICKÝ ROZSTŘEL - pošlete mi fotku a nejhezčí fotka pro mě vyhrává !
 • Pravděpodobně budou zase hmotné ceny,doufám že i kokardy jako minulý rok :)) Budou pro tři první místa.
Zbrusu NOVINKA 2012
-Připravila jsem takovou novinku na rok 2012 :) Jmenuje se to BITVA ZBRANÍ
Co je to ?
U každé tabulky bude vždy BONUSOVÝ ÚKOL,je pro každého stejný navlásek.Tento úkol splnit můžete,i nemusíte.Ale přinese vám to výhody :) Napíšu vám jaké: za každý splněný bonusový úkol získáváte tzv. zbraň - může to být třeba dýka,pistol nebo granát. Jakou zbraň dostanete to bude náhodné losování a já vám pak zbraň pošlu :) A jaký to má účel? Každá zbraň dokáže vašemu protivníkovi ubrat z tabulky -1 bod.Zbraň můžete použít pouze na jednoho člověka.Protivníkovi můžete ubírat body pouze v tabulce,ve které jste splnili bonusový úkol.Tedy bonusový úkol byl v tabulce č.2 tak smím ubírat body pouze v tabulce číslo 2.V tabulkách může být i více bonusových úkolů,tedy více zbraní :) bonusový úkol se objeví v tabulce v nějaký den a je tam tak 1-3 dny,pak zmízí,ale může se znovu objevit :) Samozřejmě nemůžete plnit stejný úkol podruhé,takže jestli jste už úkol jednou splnili,podruhé ho nepište,další zbraň vám to nepřinese.Ale pokud bude jiný,určitě pište ! Bonusový úkol je velký nezbeda,objeví se,zmizí,pak se zase objeví ale s jiným úkolem,než s kterým přišel na začátku ! Je třeba ho trochu sledovat ;)
Ale to není tak jednoduché děcka,ještě vám to zapeklím :)) Nikdo z vašich soupeřů nebude vědět,jakou zbraň máte,ani jestli nějakou zbraň vůbec máte,a vy o vašich soupeřích také nebudete vědět,co vlastní.Je to risk a něco jako kámen,nůžky,papír.
pistol=granát - vám ani vašemu protivníkovi se neodečtou žádné body
pistol ,,zabije" dýku- pokud vlastníte pistol a váš protivník dýku,odečtete mu z tabulky bod :) může to být však i naopak,pokud vlastníte dýku tak vás protivník vás odstřelí a máte po bodě :)
dýka ,,zabije" granát - pokud vlastníte dýku a vás protivník granát,odečtete mu bod :) může to však být i naopak :)
Tedy vlastně,pošlete mi správnou odpověď na bonusový úkol.Pokud bude správně,pošlu vám vaši zbraň a vy mi napíšete,na koho chcete zaútočit.
př: Poslala jsem vám dýku,vy chcete zaútočit na Karla.Karel má ale bohužel pistol a tak se vašemu útoku ubrání a vy ztratíte bod.
Je to prostě RISK :) ale jak se říká,RISK JE ZISK :)) můžete se třeba zrovna trefit na někoho,kdo žádnou zbraň nemá a tím ho zneškodníte :) NIKDO NEBUDETE VĚDĚT,NA KOHO ZAÚTOČIL !!!! JE TO ANONYMNÍ TAK SE NEMUSÍTE BÁT ! ON NEZJISTÍ ŽE JSTE TO BYLI VY !
Prosím vás,určitě to většina z vás nechápe :DDD tak si to pročtěte více x,kdyby furt ne,prosím vás,pište na můj e-mail nebo do komentářů nejlépe,ať je má odpověď viditelná pro všechny :) Děkuju !!!!
VŠECHNY DOTAZY NEJEN OHLEDNĚ BITVY ZBRANÍ ALE I CELÉ NBAV 2012 PIŠTĚ DO KOMENTÁŘŮ NEBO NA MŮJ E-MAIL VERCA1998@SEZNAM.CZ
Budu se snažit odpovídat co nejdříve !!!!
A teď konečně přihláška ! :) později udělám klikačku a tak,budu ráda když si ji dáte k sobě na blog nebo napíše na blog o mé soutěži :) DĚKUJU !!!!
Přihlašujte se od teď do konce března
Přihláška:
Jméno:
Web:
Značky modelů koní,které sbírám:
Proč jsem se přihlásila:
Dotazy,poznámka:
Souhlasím s pravidly: ANO/NE

Přihlášku posílejte na verca1998@seznam.cz,NE DO KOMENTÁŘŮ ! VŠECHNY PŘIHLÁŠKY DO KOMENTÁŘŮ BUDU IGNOROVAT !!!!

PRAVIDLA:
- Musíte mít aspoň jednoho koníka ze zadaných značek
-Musí vám být celá soutěž aspoň trochu jasná
-Nepřihlašujte se falešně( =D)
-Nesmíte nadávat na soutěžící
-A to by mělo být asi všechno,když tak dodám :)
Tak,budu na vaše dotazy a přihlášky čekat,přihlašte se co nejvíce lidí !

Koník měsíce č.3 březen

5. března 2012 v 12:00 | Wella |  Koník měsíce
NOVINKA* PRO ROK 2012 - Vymyslela jsem pro nový rok takový jiný typ koníka měsíce.Bude prostě určité téma,které bude trvat určité měsíce.Pro nastávající 4 měsíce - leden,únor,březen,duben; jsem si vymyslela téma ELEMENTS.Tedy,během těchto 4 měsíců budete hlasovat každý měsíc mezi 4 fotkama s určitým prvkem,tedy v lednu jsou zemní fotky s modely koní,v únoru s ohňovými fotkami s modely koní atd.Od května zase začne jiné téma,ale to je ještě daleko ;) Jestli nechápete tak prostě jenom hlasujte :)

TÉMA: ELEMENTS(Země,oheň,voda,vzduch)
Měsíce hlasování: leden,únor,březen,duben
*přeškrtnuté znamená že už to bylo nebo je ;)

Březen - Voda
Na fotky breyerů spojených s vodou jsem se moc těšila :) vybrala jsem ty nejzajímavější a pro mě hodně pěkné fotky breyerů s vodou,tak hlasujte,která je pro vás ta NEJ! Hlasujte do středy 18:00

1
2
3
4
Photos © deviantart.com

Anketa byla ukončena

Seriál cesta na JIH - 2.díl

3. března 2012 v 13:24 | Wella |  Seriál cesta na JIH
Je tady 2.díl seriálu CNJ,tedy cesta na JIH.

Celý seriál se odehrává v zimním prostředí,v hlavních rolích je malé stádečko koní,kteří se musí vydat na jih,protože brzy budou mrazy až -100 stupňů,což je nemožné přežít.Dokážou se dostat na jih včas,než bude pozdě ? Sledujte seriál a dozvíte se více !

Zápis OR

2. března 2012 v 18:21 | Wella
Z důvodu toho,že hodně lidí z mých oblíbených ranchů s breyery končí nebo pozastavuje či končí s blogy,rozhodla jsem se nabrat nové oblíbené stránky.Upozorňuji ale,že nejsem typ člověka,který bude k vám chodit každý den.To si zapomeňte.Doufám že to budete respektovat,samozřejmostí je to,že vy ke mně také nemusíte chodit každý den.Stačí mi tak 1-2x za týden,okomentovat článeček :)) Já chodím taky tak nějak,1-2x týdně a snažím se okomentovat co nejvíce článků :)
Tak se zapisujte :) Přednost dávám breyer ranchům,schleichům taky ale spíše méně.

1.Jméno
2.Ranch
3.Jakou značku modelů sbíráš ?

Piště prosím do komentářů !
Zápis OR je omezený a určím si sama,kdy skončí tento zápis.Uzavřu komentáře a THE END.

News 2.3.2012

2. března 2012 v 18:16 | Wella |  Novinky
eliot
2.3. 2012
-No jo,nastala škola a já jsem se tu od 18.února neukázala...no,času je,ale nějak se mi nechce tady během týdne psát,chuť mám spíše až vždycky o víkendu nebo v pátek sem něco napsat....No,jak se tak koukám,nikdo ke mně nechodí :D u všech to neomylně vzdechá,polovina lidí končí se sbíráním,ruší blogy nebo je pozastavuje.... je to k pláči.Co se to sakra,s vámi,lidi,děje ? Proto jsem se rozhodla nabrat nová OR...Rozdělím to na dvě skupiny,jedny ty - u kterých je to aktvivné a u kterých méně.Zápis OR dám do dalšího článku,uvítám jakýkoliv ranch,dávám přednost ranchi o breyerech a peter stonech :) Pozor,zápis OR je omezený a sama si určím,kolik jich chci mít !
-Jinak zrovínka nahrávám CNJ 2.díl....
- Taky uvažuju založit NBAV 2012.... nevím,jestli by se někdo zúčastnil....minule to byla bída,i když byly na blozích reklamy....ale letos to chci trochu jinačí,když tak pak o NBAV 2012 napíšu později,soutěž plánuju na duben 2012
-u živých oříků luxusní :) přešla jsem western a po dlouhé době jsem si konečně zacválala :) boží pocit :)
-Jinak jedu na MLS,psala jsem tu tu už ? Asi ne že ? Jedu tam společně s Lenny,která tam bude i mít vlastní obchůdek :) vyrábí skvělé věci na jezdce ;) :) Jinak přípravy na MLS nekolují žádné,nějak nespěchám :) já jsem spíše typ člověka ,,na poslední chvíli" :D
-Tak pa :) čekejte pát článků :)

Naše umístění v CABHB PS February 2012

2. března 2012 v 18:05 | Wella |  Výhry
Tak konečně po nějaké době jsem se přihlásila do nějaké PS :) Tentokrát do PS February 2012...Moc koní jsem nepřihlásila,bylo mi jasné,že se urči neumístím.Ale přineslo nám to aspoň nějaké výsledky,za které jsem moc ráda a nečekala jsem je ;)

4 Grey
 • 1. RMP Aine
 • 2. RP Trawel Mount
 • 3. Mystery Dream
4 Western Riding
 • 1. HK Mystic Vaneska
 • 2. RMP Monticello
 • 3. Favory
Pro vás je to sice bída,ale jako mně to úplně stačí a za 2 bronzová místa jsem ráda ;) :) Jak jste dopadli vy ?