BREYER KONĚ NA PRODEJ ! ZDE !

Duben 2012

Seriál cesta na JIH - 4.díl

29. dubna 2012 v 15:39 | Wella |  Seriál cesta na JIH
Je tady 4.díl seriálu CNJ,tedy cesta na JIH.

Celý seriál se odehrává v zimním prostředí,v hlavních rolích je malé stádečko koní,kteří se musí vydat na jih,protože brzy budou mrazy až -100 stupňů,což je nemožné přežít.Dokážou se dostat na jih včas,než bude pozdě ? Sledujte seriál a dozvíte se více !


Po 2 týdnech...

29. dubna 2012 v 14:01 | Wella |  Novinky
← Meine teď nej nej písnička,furt ji teď poclouchám :) No,Manowar je taky skvělá skupina,ale Nightwish se nevyrovná ! :D :)
29.4.2012 - Neděle
No jo,zase se hlásím až asi přibližně po 2 týdnech.... Proč ? Nějak jsem zase neměla nápady,co sem dát,navíc the sims 3 manie stále trvá... Taky mám ještě školu,že jo.Ale proč se pořád omlouvat,už na to kašlu.Jsem strašně nepoctivá,já vím.Už nejsem takový blogový maniak jako v roce 2009,napády odcházejí a už prostě neví co sem psát.Budu psát méně no,ale každopádně ranch rušit nebudu.Nedokázala bych to,takové práce s profily,no ne.Sbírání také už trochu omezuju,ale to neznamená,že už BH nemám ráda,tak to není.Jenom prostě nepotřebuju 50 koní ve sbírce,bohatě mi jich stačí deset... No,v pátek jsem měla narozky,někteří mi přáli na FB,děkuji.BH jsem si nepřála,ani nic jiného hmotného,nýbrž nového přírustka do rodiny,pejska sheltie.Jsem již domluvena s rodiči a nyní si píšu s jednou paní z Nového Jičína a tak se domlouváme.No těším se no,i když mi to mamka pořád rozmlouvá,ať si to rozmyslím.No,ale já nechci.Prostě už chci konečně okusit,co to zn.mít psa,po 14 letech,jaká to je starost.Tak tak..... aby tu přibyl aspoň nějaký článek,už nahrávám 4.díl CNJ ! :) Konečně,strašně to zaostává tento seriál... :) tak se těšte... já valím,kuknu se po vašich webech,i když jich moc není,strašně moc vás končí s ranchem nebo se sbíráním :(((( ach jo,doufám,že já takhle brzy neskončím :(

Klasický trénink 13.4.2012

14. dubna 2012 v 19:35 | Wella |  Deníček ranche
Včera holky Anička s Peťou vzaly koníky na jízdárnu. Anička si vzala svého oblíbence Chexulu a Katka Davise na bosal.Holkám trénink šel suprově,koníci krásně pracovali,hezky šlapali :) Ale nebyl by to pátek 13.,kdyby se nic nestalo.Před tréninkem holek ještě trénovala Kača s Diablem a bohužel spadla a diablo ji zadupal.Má ošklivou modřinu na rameni od kopyta a protože ji to hodně bolelo v noci i přes den tak teďkom odjela do nemocnice,snad to nebude nic vážného... No,teď fotky holek:


P.S.: Jinak jsem na MLS nejela,bohužel :(((( taťka dal přednost oslavě v práci :// :'(

Veselé Velikonoce

9. dubna 2012 v 18:01 | Wella
Hodně pozdě,ale přece, přeju všem krásné Velikonoce ! Bohužel jsem nemohla popřát dříve protože tady byli příbuzní na oběd a bratranec přijel z Anglie,takže tak. Doufám že vás moc nevyšlehali já skončila mokrá a dost to bolelo ! :D

The sims 3 manie :D

7. dubna 2012 v 11:32 | Wella |  Novinky
image
Jak už nadpis říká,jsem totální závislák na The sims 3.Od včerejška jsem do začala hrát a nemohu přestat,takže mě tady na tomto blogíku moc nečekejte :D Hrozně moc se omlouvám,že k vám nechodím,ale prostě se mi jednoduše nechce,a přiznávám to. Dávám si vlastně takový odpočinek,no....Ale sem tam se k vám kouknu,co nového,ale nekomentuju,protože jsem líná. Ale slibuju,a budu se snažit zítra nebo ještě dnes k vám podívat :)
Jinak na MLS mám už skoro všechny příhlášky připravené,ale stále ještě nevím,jestli brát nějaké arábky do kategorie arabských postrojů,nevím no... seznam koní,kteří pojedou sem dám někdy... ale nevím kdy,někdy jo no :) tak já pádím na the sims 3,ahooj :)))

NBAV 2012 - Zrušení soutěže

4. dubna 2012 v 16:36 | Wella |  Soutěže
Ahoj,chtěla bych vám napsat,že se soutěž NBAV 2012 RUŠÍ.Důvod je ten,že se pak už nepříhlásil ani jeden jediný človíček.No,a začít s 11 je málo,protože jsem chtěla hrát o věcné ceny a tím jsou právě modely koní ale když se vás více nepřihlásilo,tak asi nemáte zájem něco vyhrát.Stačilo aspoň kdyby někdo hodil ikonku na blog,ale to neudělal nikdo...což je mi líto,pak proč to mám jako pořádat ? :D takže se tedy soutěž RUŠÍ.Počkámě do příštího roku,možná se více lidí nabere...
Jo a nezlobím se,možná to tak vypadá :) možná udělám jinou soutěž,nějakou malou....

Koník měsíce č.4 duben

2. dubna 2012 v 12:00 | Wella |  Koník měsíce
NOVINKA* PRO ROK 2012 - Vymyslela jsem pro nový rok takový jiný typ koníka měsíce.Bude prostě určité téma,které bude trvat určité měsíce.Pro nastávající 4 měsíce - leden,únor,březen,duben; jsem si vymyslela téma ELEMENTS.Tedy,během těchto 4 měsíců budete hlasovat každý měsíc mezi 4 fotkama s určitým prvkem,tedy v lednu jsou zemní fotky s modely koní,v únoru s ohňovými fotkami s modely koní atd.Od května zase začne jiné téma,ale to je ještě daleko ;) Jestli nechápete tak prostě jenom hlasujte :)

TÉMA: ELEMENTS(Země,oheň,voda,vzduch)
Měsíce hlasování: leden,únor,březen,duben
*přeškrtnuté znamená že už to bylo nebo je ;)

Duben - vzduch
je tady poslední element 4 měsíců a tím je vzduch.Co bude dalším tématem,to se nechte překvapit :) tak,no,vzdušné fotky breyerů... moc jsem nevěděla,jaké fotky hledat,ale nakonec jsem pár fotek na tento element našla :) Hlasujte do středy 18:00

1

2
3
4

deviantart.com

P.S.: výsledky hlasování už nebudu psát zvlášť do dalšího článku,ale prostě to napíšu sem pod anketa byla ukončena..

Anketa byla ukončena
Koníkem měsíce duben se stal koník č.3


28.Design

1. dubna 2012 v 18:08 | Wella |  Novinky
Tak,protože už máme jaro,rozhodla jsem se i pro nový design.Není jarní,ani zimní,je prostě neutrální,spíše ve stylu western.Chci,aby tady pobyl trochu delší chvíli,ale nevím,jak dlouho mi to vydrží se na tenhle design dívat :D trval mi hoodně dlouho,mnohem déle než ten předchozí...nově jsem udělala i zápatí :) akorát mě tam štvou ty RSS ZDROJ a také capiny,nevíte,jestli se to dá zrušit ? no,posuďte sami:)