BREYER KONĚ NA PRODEJ ! ZDE !

Květen 2012

SR Little Naliba

20. května 2012 v 11:49 | Wella |  Koně na ranchi


Jméno modelu: Little Tahoma(nyní CM Little Naliba)
Show name: Dark Star
Značka: CM Breyer(traditional)

Plemeno: Appaloosa
Pohlaví: Klisna
Barva: Black appaloosa
Pevný věk: 13 let

Westernová disciplína: Trail,trail riding,halter show


_________________________________________________________

Fotogalerie(Klikni pro zvětšení)Seriál cesta na JIH - 5.díl

18. května 2012 v 18:09 | Wella |  Seriál cesta na JIH
Je tady 5.díl seriálu CNJ,tedy cesta na JIH.

Celý seriál se odehrává v zimním prostředí,v hlavních rolích je malé stádečko koní,kteří se musí vydat na jih,protože brzy budou mrazy až -100 stupňů,což je nemožné přežít.Dokážou se dostat na jih včas,než bude pozdě ? Sledujte seriál a dozvíte se více !


Koník měsíce č.5 květen

8. května 2012 v 16:25 | Wella |  Koník měsíce
Sakra,sakra,sakra ! Zase jsem zapomněla, no nic, tak to tu dám dnes no... čekat do dalšího PO by nemělo cenke...
TÉMA* - Pro následující měsíce - květen,červen,červenec,srpen jsem vymyslela téma ROČNÍ OBDOBÍ. Myslím,že na to najdu více fotek, než na elementy :) takže hlasujte,klasicky :)

TÉMA: ROČNÍ OBDOBÍ(jaro,léto,podzim,zima)
Měsíce hlasování: květen,červen,červenec,srpen
*přeškrtnuté znamená že už to bylo nebo je ;)
Květen - Jaro
tak, našla jsem pár slušných jarních breyer fotek :)Tak rozhodněte,která je z nich nejlepší :) Hlasujte do čtvrtku 18:00

1
2
3
4

deviantart.com

Hlasujte dole v anketě ↓↓

Anketa byla ukončena
Koníkem měsíce květen se stal koník č.3


Náš sheltiák - Cacao Cowboy

8. května 2012 v 16:10 | Wella |  Fotogalerie
Dne 6.5. jsme jeli pro pejska, mého prvního za život. Je plemene sheltie, jeho jméno v paptírech je Cacao Cowboy ale prozatimně mu říkáme Lucky, ale rodiče jsou furt proti tomuto jménu. Ale já mu takhle říkám i brácha, snad si rodiče zvyknou :) jinak všechno aktuálně prozkoumává na zahrádce, ohlodává stromy, žere pampelišky :D připadá mi jako vegetarián :D no, ale horší je to z tím kňučením, snad brzy přestane. Chvíli je sám a bobik už kňučí :( Teď malinko foteček :)


Třídění OS

4. května 2012 v 15:02 | Wella |  Novinky
No,abych to rychle shrnula,polovina mých OS už mě vůbec nenavštěvuje a mě to k nim chodit sere,protože oni mi to ani neoplatí.Tím nechci někoho urazit,ale prostě je to OS úplně k ničemu.Dobře, já taky nejsem zrovna poctivá,ale jednou za týden k někomu napíšu,i do více článků,a ne že vůbec.OS,které mi tu něco špitne do jednoho článku jednou za měsíc,dva,nebo už definitivně přestalo psát,ať jde někam.Už to takhle prostě dál nejde,já k někomu přijdu,komentnu a on se prostě na mě vysere.Takhle prostě u mě ne.
Takže abych to shrnula,ti,u kterých jsem neviděla totál dlouho komentáře,prostě jednoduše smažu.Ti,co ke mě napíšou aspoň jednou,za týden dva,či více x si nechám v 1. skupině,ti,kteří vlastně nejsou vůbec ani moje OS,ale prostě ráda je navštěvuji budou ve skupině DALŠÍ - mohou to být i jiné stránky, ne -breyerské
Ranche,které mají napsané,že pozastavují,tak budou zařazeni také do DALŠÍ,ale budou mezi posledními.Budu čekat,kdy stránky zase zprovozní :))

Takže tak.Když z mého seznamu zmizíte,tak určitě budete vědět proč.A prosím,nezlobte se,ale takhle to bohužel bude.Pokud byste teda nezačali zase chodit a mohlo by to být ve starých kolejích.