BREYER KONĚ NA PRODEJ ! ZDE !

Červen 2012

Pěkné prázdniny všem :)

30. června 2012 v 16:05 | Wella |  Novinky

photo
© flickr.com
Tak nám konečně ty letní prázdniny začaly.Konečně 2 měsíce klidu,bez toho učení.kvělý pocit :) Já je bohužel moc dobře nezačala,ve čtvrtek mě šíleně začalo bolet břicho,celou noc jsem zvracela :( takže jsem ani v pátek nešla pro vysvědčení,a tak jsem se těšila... ani se spolužáky jsem se nerozloučila... fakt na nic :( ještě stále mě to bolí,sice méně,ale furt.Už 2.den nejím....ach jo,doufám že to byla první a poslední nemoc za tyto prázdniny.... Jinak na vízo jsem měla 4 dvojky,za což jsem ráda,když jsem na tom gymplu :) co jste měli vy ? Jinak počasíčko krásné,svítí sluníčko a teploučko.Škoda,že se nedostanu ven,musím neustále odpočívat,aspoň 5 dní...No,jinak mi nedávno přišlo od Peti westernové sedlo,je superní :) až mi bude lépe tak snad udělám fotky :) tak se mějte,snad budete mít lepší začátek prázdnin než já :)

Řetězák od Naervon

24. června 2012 v 19:41 | Wella |  O mě
Nickname? Wella
Název ranče? Summer ranch
Věk? 14
Co sbíráš? Sbírám breyery,jinak vlastním také jednoho peter stona.
Co je nejstarší částí tvé sbírky? No,to budu muset trochu popřmýšlet.Můj první sběratelský model byl značky schleich,první byl asi tenesský mimochodník ? Každopádně jsem dost dlouhou dobu ujížděla na schleichách,ale to asi skoro každý :)
Co je nejdražší částí tvé sbírky? Nejdražší je peter stone Davis...
Čeho si ve sbírce nejvíc ceníš? Cením si každého koníka :)
Co plánuješ se sbírkou do budoucna? Neplánuju asi už koupě dalších modelů.Možná semtam si nějaký koupím,který se mi zlíbí a nebude nějak extra drahý,plánuju snad si koupit i nějakého peter stona... ale neplánuju prostě kupovat více koní,podle mě to je dostačující.Nevím,proč bych jich měla vlastnit přes 20...
Co je tvým snem (ohledně sbírky)? Moc bych chtěla dalšího peter stona,nejlépe nějakého westerňáka,také si moc přeji nějaké totálně luxusní stylové westernové sedlo,které vypadá jako živé... a také nějaké cmko od nějakého profesionála ze zahraničí :)
Co pro tebe tvé sbírání a sbírka znamenají?Znamená to pro mě zábavu,také že mám co fotit.Hlavně ráda natáčím a dělám seriály s těmi koníky.Bez sbírání bych asi nikdy nevlastnila kameru a dig.foťák,abych se přiznala.Jinak to pro mě znamená nějaké záliby,také že se věnuji blogování a všechno okolo toho.Vyrábění věciček na ně,focení s jezdci na jízdárně nebo na vyjížďce.A hlavně mám z každého modelu potěšení :)

Seriál cesta na JIH - 7.díl

23. června 2012 v 13:42 | Wella |  Seriál cesta na JIH
Je tady 7.díl seriálu CNJ,tedy cesta na JIH.

Celý seriál se odehrává v zimním prostředí,v hlavních rolích je malé stádečko koní,kteří se musí vydat na jih,protože brzy budou mrazy až -100 stupňů,což je nemožné přežít.Dokážou se dostat na jih včas,než bude pozdě ? Sledujte seriál a dozvíte se více !


Slunečná vyjížďka 17.6.2012

17. června 2012 v 11:08 | Wella |  Deníček ranche
Sobotního rána nám vyšlo nádherné počasí,tak se holky Baruš a Peťka rozhodly,že si zajedou na dopolední vyjížďku ve čtverce.Peťa si vzala našeho Davise pod westernové sedlo a Baruš si vzala Nalibu,bez sedla a uzdečky.Holky si výju hodně užívaly,neboť bylo naprosto skvělé počasí a fajně teplíčko.Konečně ! Poslední dny pořád pršelo.Více pod celým článkem

Seriál cesta na JIH - 6.díl

9. června 2012 v 15:24 | Wella |  Seriál cesta na JIH
Je tady 6.díl seriálu CNJ,tedy cesta na JIH.

Celý seriál se odehrává v zimním prostředí,v hlavních rolích je malé stádečko koní,kteří se musí vydat na jih,protože brzy budou mrazy až -100 stupňů,což je nemožné přežít.Dokážou se dostat na jih včas,než bude pozdě ? Sledujte seriál a dozvíte se více !


Jak to tedy je se mnou a s ranchem?

9. června 2012 v 11:04 | Wella |  Novinky
Už úěkně jsem tady dlouho nezavítala a skoro vůbec jsem se na vaše ranche nekoukla,abych pravdu řekla.Chtěla jsem vám říct,že v poslední době opravdu není na nic čas.Trávím pořád se psem,když s ním nejsem tak se učím,a když už ani to tak si posedím tu nějakou chvíli na PC,ale to trávím vždycky nějakou hrou nebo filmem,abych se trochu odreagovala.Navíc se ještě věnuju mému novému blogu,který je věnovaný mému psíkovi.Ale to neznamená,že když mám ještě někde jiný blog tak že s timhle praštím ! To nikdy.Jenom prostě já už ani nevím,co sem psát.Nápady ubývají.Dívejte - když mám strašnou náladu fotit breyery,jako třeba dnes,tak prší.Když nemám čas, tak je krásně a na focení nezbývá moc času.Ještě to vydržte pát týdnů než skončí škola a o prázdninách bude fůra času.Já teď hlavně se potřebuji soustředit na učení,musím hodně zamakat a dávat pozor,abych si něco nepos*ala.Jdu se teď juknout k vám,jinak čekejte další díl CNJ,aspoň něco ! :)

Koník měsíce č.6 červen

4. června 2012 v 12:00 | Wella |  Koník měsíce
TÉMA* - Pro následující měsíce - květen,červen,červenec,srpen jsem vymyslela téma ROČNÍ OBDOBÍ. Myslím,že na to najdu více fotek, než na elementy :) takže hlasujte,klasicky :)
TÉMA: ROČNÍ OBDOBÍ(jaro,léto,podzim,zima)
Měsíce hlasování: květen,červen,červenec,srpen
*přeškrtnuté znamená že už to bylo nebo je ;)

Červen - Léto
Tak jsem se trochu pokoukala po krásných slunečních letních fotkách :) ach,jak já už se těším na prázdniny,na focení breyerů v pěkném letním počasí ;) Hlasujte do středy 18:00
1
2
3
4
Hlasujte dole v anketě ↓↓

Anketa byla ukončena
Koníkem měsíce červen se stal koník č.4