BREYER KONĚ NA PRODEJ ! ZDE !

Březen 2013

KONEC NA DOBU NEURČITOU

8. března 2013 v 20:12 | Wella |  Novinky
Bohužel,už to postihlo i mě.Makala jsem,dělala jsem pro to všechno,aby mě to zase chytilo.Ale nic.Žádné nápady,prázdnota,ticho.Když jsem získala tu zrcadlovku,šla jsem fotit modely.Ale vůbec,vůbec mě to nebavilo...Já jsem prostě pro focení lidských portrétů,zvířat a nějaké to makro...myslela jsem,že zrcadlovka by mohla být věc,která by mě do sběratelství zpět navnadila.Ale prostě nic...Modely mám hodně ráda,asi bych nedokázala teď nějaký prodat,nechám si je se vzpomínkama.Popravdě jsem ráda,že jsem jich více nenasbírala,protože si myslím,že jakmile bych byla dospělá,řekla bych,že to byly zbytečné peníze.Máte to jako s plyšákama nebo barbínama.Teď si tak říkám,proč jsem si je vůbec kupovala ? Tak to prostě je,vždycky vás to jednou prostě přestane bavit.,,Dospějete",zajímáte se o nové věci,hledáte nové věci a pak vás zase přestanou bavit(:D).Což já ale doufám,že jízda na koni,cvičení se psem a focení mě nepřestane bavit :D

Tak to je no.... je to ale škoda....ale když už tolik sběratelů skončilo,co já bych mým skončením ovlivnila ? Vlastně nic...jeden zase další sběratel... mrzí mě to,že mi to nevydrželo.
Navíc nevím,o čem mám psát,žádná inspirace,nápad....a když tu ani nikdo nechodí....Navíc škola a nedostatek času - obzvlášť teď.Začala jsem posilovat(cvičím 6x do týdne,z toho 7. volný den,pátek,strávím skoro celý u koní),to cvičím tak do 17:00,pak se učím,a pak se vám nic ani nechce.Lehnu si do postele a sleduju Anime.To je další věc,kterou mám aktuálně hodně v oblibě(a vím,že mě to časem přestane bavit),takže se hodně zajímám u toto.Také mám 2x do týdne cvičení se psem.A pak div se,Wella má 5 a 4 z fyziky,což mě teď taky hodně znervózňuje a budu muset zamakat.

Co se týče prodeje některých koní,hodím asi až později,až si to pořádně promyslím(pravděpodobně NEBUDU prodávat žádného tradíka,classica nebo stona),100 % budu prodávat Ashley,nějaké věci(sedla,uzdečky,...)a určitě stablemates CMka.

Možná se sem zase někdy vrátím,
možná ne

! Určitě dokončím seroš který bude na youtubku a sem tam snad i něco nafotím a hodím na rajče !

Tak se mějte a snad vám sběratelství vydrží aspoň déle než mě...

Jinak se zdržuju na svém webu - zde